Blog

Dlaczego warto przejść na dietę pudełkową
Dlaczego warto przejść na dietę pudełkową
W dzisiejszych czasach często nie zwracamy uwagi na jakość jadanych przez nas posiłków. Zabiegani nie kontrolujemy ich ilości ani regularności. Dodatkowo osoby, które chciałyby schudnąć nie zawsze wiedzą jak powinny się odżywiać, aby osiągnąć wymarzony efekt. Idealnym rozwiązaniem jest wówczas catering dietetyczny. Przedstawiamy 5 jego głównych zalet!
Dlaczego powinniśmy ograniczyć cukry w diecie
Pączki, ciasta, batoniki, oranżady... Smaczne, ale ich głównym składnikiem jest cukier. W dzisiejszych czasach znaleźć go możemy nawet w takich produktach jak kawa, woda, jogurt czy wędlina. Spożywanie cukru w dużych ilość nie jest jednak dla nas dobre - dowiedz się dlaczego!
Dlaczego powinniśmy ograniczyć cukry w diecie
Jedzenie, a dobre samopoczucie
Jedzenie, a dobre samopoczucie
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotne jest nasze odżywanie oraz jak bardzo wpływa ono na nas i nasze samopoczucie. Nasza dieta powinna działać pozytywnie na nasze zdrowie, a także dostarczać odpowiednią ilość energii. Dodatkowo, to właśnie głównie od tego co jemy, zależna jest nasza sylwetka i atrakcyjny wygląd oraz skoncentrowany umysł. Jak więc jeść, aby czuć się dobrze?
Obalamy najpopularniejsze dietetyczne mity
Odchudzając się musimy trzymać się pewnych zasad i wytycznych, aby nasze działania przyniosły zamierzony efekt. Często jednak niektóre założenia dietetyczne są zupełnie nieskuteczne, a nawet mogą negatywnie wpłynąć na nasz organizm. Postanowiliśmy zmierzyć się z kilkoma najpopularniejszymi mitami na temat diety - sprawdź, czy nie dajesz się na nie nabrać!
Obalamy najpopularniejsze dietetyczne mity