Kapitan Cook - Catering dietetyczny w Rzeszowie - smacznego!

Catering dietetyczny Rzeszów

Jedz zdrowo, smacznie i osiągnij wybrany cel! Oferujemy najwyższej jakości catering dietetyczny na terenie miasta Rzeszów. Proponujemy różne rodzaje diety, które łatwo dostosujesz do własnych potrzeb oraz stylu życia. Nasi specjaliści pomogą Ci skomponować odpowiedni plan żywieniowy, w którym znajdzie się właściwa ilość składników odżywczych oraz kalorii. Dbając o maksymalną wygodę klientów, zapewniamy pakiety całotygodniowe lub rozwiązania bez weekendów.

Gotujemy z głową

Nasz zespół tworzą specjaliści, reprezentujący rozmaite dziedziny. W jego skład wchodzą m.in. kucharze o odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach. Dzięki nim masz pewność, że w miejscowości Rzeszów otrzymasz catering dietetyczny zgodny z ofertą oraz ustaleniami. Kucharze tworzą posiłki we współpracy z doświadczonymi dietetykami. Poza tym jest jeszcze przynajmniej kilka powodów, dla których warto sięgnąć po ofertę Kapitan Cook. U nas wykluczysz z diety niechciane produkty, otrzymując codziennie kilka pełnowartościowych posiłków. Będziesz mógł spróbować propozycji z kuchni całego świata. Poza tym preferujemy elastyczne podejście do Twoich potrzeb, dlatego z nami łatwo ustalisz terminy oraz miejsce dostarczania jedzenia.

Diety dla każdego

Na sklepowych półkach pojawia się coraz więcej produktów opatrzonych hasłami “BIO” lub “fit”. Sam ich wybór to jednak za mało, aby mieć pewność, że dieta jest zdrowa i odpowiednia. Dopiero właściwe zestawienie składników maksymalnie zwiększa szansę na sukces, czyli np. pozwoli zgubić nadprogramowe kilogramy. W ofercie Kapitan Cook oferujemy catering dietetyczny w rozmaitych odsłonach. W mieście Rzeszów możesz zdecydować się na propozycje planów żywieniowych m.in.: bez glutenu, bez laktozy lub wege. Zapewniamy też diety: paleo, ketogeniczne czy dla sportowców. Ciekawe rozwiązanie stanowi catering biurowy oraz detox sokowy, wspierający oczyszczenie organizmu z toksyn. Zadzwoń i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940