Dieta Pudełkowa Poznań | Catering Dietetyczny Poznań | Kapitan Cook

Catering - dieta Poznań

Dziś coraz większą wagę przykładamy do prawidłowego odżywiania. Nic w tym dziwnego! To jeden z najważniejszych elementów zdrowego stylu życia, dzięki któremu człowiek cieszy się dobrym samopoczuciem, energią, witalnością, wydajnością, sprawnie funkcjonującym metabolizmem, zadbaną sylwetką oraz motywacją do działania. Niestety pęd życia bardzo często nie pozwala przygotować w pełni wartościowego posiłku. Na szczęście obecnie nie oznacza to, że trzeba rezygnować z prawidłowej diety – wystarczy skorzystać z oferty Kapitan Cook – najlepszego cateringu dietetycznego w Poznaniu. To w pełni zbilansowane posiłki, które dodatkowo wykonane są na najwyższej jakości składnikach.

Catering z dowozem Poznań: Bez glutenu i laktozy

Ta dieta pudełkowa w Poznaniu często wybierana jest przez osoby o wyjątkowo wrażliwym układzie pokarmowym, które do prawidłowego funkcjonowania muszą ze swojej diety wyeliminować pewne produkty. Zdarza się, że w takim wypadku trudno odpowiednio zbilansować posiłki, dlatego też warto wybrać catering dietetyczny w Poznaniu od Kapitana Cooka. Dieta polegająca na wyeliminowaniu z jadłospisu laktozy i glutenu jest bardzo częstym zaleceniem dla osób, u których została zdiagnozowana celiakia. W późniejszym czasie natomiast istnieje możliwość stopniowego wprowadzania do diety produktów mlecznych. W momencie przejścia na dietę bez laktozy i catering bezglutenowy, bardzo istotne jest dostarczanie organizmowi produktów pełnowartościowych, bogatych w witaminy i minerały. Produktami, które są bezpieczne w przypadku diety bez glutenu i bez laktozy są m.in. warzywa strączkowe, jaja, warzywa kapustne, orzechy, migdały czy też sery żółte. Catering bez laktozy i glutenu może być smaczny!

Fit catering Poznań: Detox sokowy

Czasem złe nawyki pielęgnowane są przez wiele lat. Wszystko to powoduje, że wprowadzenie nowej, w pełni zbilansowanej i zdrowej diety z dostawą w Poznaniu warto poprzedzić detoksem sokowym, który także dostępny jest w naszej ofercie cateringu dietetycznego dla mieszkańców Poznania i okolic. Jest to znakomity start oparty na kremach, zupach oraz koktajlach. Dzięki diecie sokowej będziesz mieć pewność, że organizm został oczyszczony z toksyn i szkodliwych substancji. Dodatkowo dieta sokowa jest niezwykle smaczna. To wszystko dzięki świeżym, sezonowym sokom, które przez kilka dni zastępują stałe posiłki w jadłospisie osoby zdecydowanej na oczyszczenie organizmu. Wybierając detox sokowy zadbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale i samopoczucie. Składniki przygotowanych przez nas soków są dokładnie przemyślane, by dostarczyć odpowiednią ilość witamin, minerałów i składników odżywczych. To wszystko w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie.

Dieta pudełkowa Poznań: Paleo

Świeże owoce, warzywa, orzechy, jajka, grzyby, mięso – wszystko to można znaleźć w tej diecie pudełkowej przeznaczonej m.in. mieszkańcom Poznania. Posiłki stworzone są z naturalnych składników i oparte o sposoby odżywiania się ludzi z epoki paleolitu. Ten fit catering w Poznaniu dostępny jest także w wersji dla sportowców. Dieta przeznaczona jest dla osób, które chcą poprawić swój stan zdrowia, dostarczyć organizmowi witamin, minerałów i niezbędnych składników budulcowych. Stawiając na catering paleo spożywa się produkty jak najmniej przetworzone i jak najświeższe. Podstawą diety paleo jest chude mięso, które dostarcza organizmowi spore ilości białka. Efektem diety paleo może być znaczny spadek masy ciała, poprawa tolerancji glukozy czy też wyregulowanie ciśnienia tętniczego. Chcąc zadbać o kondycję organizmu i stan zdrowia, warto rozważyć przejście na dietę paleolityczną.

Catering z pudełkowy Poznań: Keto

Catering Keto w Poznaniu to dieta, której popularność rośnie z każdym miesiącem. Jest to niezwykle skuteczny catering z dowozem w Poznaniu, oparty o energię dostarczaną przez tłuszcze i ciała ketonowe. Odpowiedni dla osób, które pragną w dość szybkim tempie skutecznie schudnąć i wymodelować swoją sylwetkę. Dieta ketogeniczna polega na dostarczeniu organizmowi niewielkiej ilości węglowodanów, przy zwiększonej ilości tłuszczów. Dzięki temu energia pobierana zostaje z tłuszczu. W ten sposób dochodzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Dieta wysokotłuszczowa jest skuteczna w przypadku leczenia otyłości. Warto pamiętać, by były to jednak wysokojakościowe tłuszcze. Tego rodzaju posiłki może dostarczyć nasz catering. Do zalet diety ketogenicznej można zaliczyć m.in. poprawę nastroju, stymulowanie pracy mózgu, czy poprawa pracy układu nerwowego.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940