Dieta Pudełkowa Poznań | Catering Dietetyczny Poznań | Kapitan Cook

Catering - dieta Poznań

Dziś coraz większą wagę przykładamy do prawidłowego odżywiania. Nic w tym dziwnego! To jeden z najważniejszych elementów zdrowego stylu życia, dzięki któremu człowiek cieszy się dobrym samopoczuciem, energią, witalnością, wydajnością, sprawnie funkcjonującym metabolizmem, zadbaną sylwetką oraz motywacją do działania. Niestety pęd życia bardzo często nie pozwala przygotować w pełni wartościowego posiłku. Na szczęście obecnie nie oznacza to, że trzeba rezygnować z prawidłowej diety – wystarczy skorzystać z oferty Kapitan Cook – najlepszego cateringu dietetycznego w Poznaniu. To w pełni zbilansowane posiłki, które dodatkowo wykonane są na najwyższej jakości składnikach.

W końcu nie liczy się tylko, jak jemy, ale przede wszystkim, co jemy. Warto zadbać o właściwe funkcjonowanie swojego organizmu i wybrać najlepszą ofertę cateringu z dowozem w Poznaniu od Kapitan Cook. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Dieta z dostawą Poznań – ogrom możliwości dla każdego podniebienia

Kapitan Cook dokłada wszelkich starań, by mieszkańcom Poznania i okolic dostarczać najwyższej jakości catering dietetyczny. W ofercie znaleźć można kilkanaście rodzajów diet z dostawą w Poznaniu, a każda z nich dodatkowo dostępna jest w kilku wersjach kaloryczności. Warto podkreślić, że podczas wyboru diety nasz zespół bierze pod uwagę nie tylko preferencje i oczekiwania Klienta, ale także jego styl życia: zdrowie, aktywność fizyczną, wiek, masę ciała. W ten sposób wybór optymalnej i dobrze zbilansowanej diety jest najbardziej wiarygodny. Czas poznać rodzaje cateringu pudełkowego m.in. w Poznaniu.

Catering pudełkowy Poznań: Standard

Jest to catering z dostawą w Poznaniu przeznaczony dla wszystkich tych osób, które chcą po prostu spróbować zdrowego stylu życia na co dzień. W tym cateringu z dowozem w Poznaniu dostępnych jest 5 smacznych, w pełni zbilansowanych oraz pełnowartościowych posiłków. W menu znajdują się m.in. produkty roślinne i mleczne oraz mięso: drób, wieprzowina, wołowina oraz ryby.

Catering dietetyczny Poznań: Wege + Ryby

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej osób m.in. w Poznaniu decyduje się na wyeliminowanie ze swojej diety różnych rodzajów mięsa, pozostając jednak przy mięsie ryby. To właśnie dla tych osób w naszej ofercie przeznaczony jest catering dietetyczny Wege+Ryby. W tym fit cateringu, dostarczanym m.in. w Poznaniu, postawiliśmy na zbilansowanie posiłków poprzez zastosowanie wartościowego białka roślinnego, którego bardzo często brakuje w dietach wegetariańskich. W posiłkach znaleźć można m.in. nasiona roślin strączkowych czy tofu, a także mniej popularne i trudniej dostępne produkty, takie jak tempeh czy seitan oraz oczywiście ryby będące nośnikiem wysokiej jakości tłuszczów.

Catering z pudełkowy Poznań: Keto

Catering Keto w Poznaniu to dieta, której popularność rośnie z każdym miesiącem. Jest to niezwykle skuteczny catering z dowozem w Poznaniu, oparty o energię dostarczaną przez tłuszcze i ciała ketonowe. Odpowiedni dla osób, które pragną w dość szybkim tempie skutecznie schudnąć i wymodelować swoją sylwetkę.

Catering z dowozem Poznań: Bez glutenu i laktozy

Ta dieta pudełkowa w Poznaniu często wybierana jest przez osoby o wyjątkowo wrażliwym układzie pokarmowym, które do prawidłowego funkcjonowania muszą ze swojej diety wyeliminować pewne produkty. Zdarza się, że w takim wypadku trudno odpowiednio zbilansować posiłki, dlatego też warto wybrać catering dietetyczny w Poznaniu od Kapitana Cooka.

Dieta pudełkowa Poznań: Paleo

Świeże owoce, warzywa, orzechy, jajka, grzyby, mięso – wszystko to można znaleźć w tej diecie pudełkowej przeznaczonej m.in. mieszkańcom Poznania. Posiłki stworzone są z naturalnych składników i oparte o sposoby odżywiania się ludzi z epoki paleolitu. Ten fit catering w Poznaniu dostępny jest także w wersji dla sportowców.

Fit catering Poznań: Detox sokowy

Czasem złe nawyki pielęgnowane są przez wiele lat. Wszystko to powoduje, że wprowadzenie nowej, w pełni zbilansowanej i zdrowej diety z dostawą w Poznaniu warto poprzedzić detoksem sokowym, który także dostępny jest w naszej ofercie cateringu dietetycznego dla mieszkańców Poznania i okolic. Jest to znakomity start oparty na kremach, zupach oraz koktajlach.

Catering pudełkowy Poznań: Diety specjalne

W naszej ofercie cateringu diety w Poznaniu oferujemy również plany dedykowane wyjątkowym potrzebom. Do diet specjalnych warto zaliczyć m.in. dietę Modelka, Sarenka, Sport czy Office Box. To specjalnie przygotowane dania przeznaczone dla wyselekcjonowanego Klienta. Tego typu catering pudełkowy jest chętnie wybierany przez osoby z Poznania.

Catering pudełkowy, dieta z dostawą w Poznaniu od Kapitan Cook – Twój najlepszy wybór

Potrzeby żywieniowe zależne są od wielu czynników, dlatego też, wbrew pozorom, nie ma jedynych, słusznych proporcji wszystkich składników odżywczych tj. białka, tłuszczy, węglowodanów, witamin i składników mineralnych. Dla każdego z osobna bilans ten będzie inny. To dlatego w Kapitan Cook dobór cateringu dietetycznego w Poznaniu realizujemy poprzez ciągły kontakt z Klientem. Zależy nam na tym, by nasi Klienci mieli pewność, że otrzymują najwyższej jakości catering z dostawą w Poznaniu, który nie tylko rozpieści ich kubki smakowe, ale także pozwoli cieszyć się długotrwałym zdrowiem. Dzięki nam każdy może zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. Zamów już dziś plan idealnie dopasowany do Twoich potrzeb od Kapitan Cook i zobacz, jak wiele korzyści przynoszą właściwie zbilansowane posiłki. Zapraszamy do kontaktu!

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940