Catering Dietetyczny Trójmiasto | Kapitan Cook

Catering dietetyczny w Trójmieście

Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na zmianę stylu odżywiania, czy chcesz wprowadzić dietę wolną od glutenu i laktozy, jesteś we właściwym miejscu. Kapitan Cook to najlepszy catering dietetyczny w Trójmieście, dzięki któremu zaoszczędzisz czas na gotowaniu posiłków i tanio zadbasz o swoje zdrowie!

Nasz catering dietetyczny z dowozem daje możliwość korzystania z gotowych dań, skomponowanych przez doświadczonych kucharzy, specjalizujących się w tworzeniu zbilansowanych posiłków, o wymierzonej kaloryczności oraz ilości makro i mikroskładników.

JAKIE DIETY MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

Działając jako dobry i tani catering dietetyczny na dowóz, którego obszarem jest całe Trójmiasto i okolice, proponujemy kilka programów żywnościowych, obejmujących zdrowe i pełnowartościowe posiłki na cały dzień. W naszej ofercie można znaleźć następujące diety:

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej, niezbędne umiejętności, a także bogaty wybór diet, z których mogą korzystać zarówno osoby pragnące zrzucić nadprogramowe kilogramy, jak i wszyscy, którzy chcą po prostu zdrowo się odżywiać. Każda opracowana przez nas dieta z dostawą do domu lub pracy dostarcza organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych i obejmuje posiłki przygotowywane wyłącznie ze świeżych, najwyższej jakości produktów.

Catering dietetyczny w Gdyni

Wszystkim dbającym o zdrowy styl odżywiania oraz pragnącym zredukować zbędną tkankę tłuszczową, proponujemy sprawdzony catering dietetyczny w Gdyni. Oferujemy pyszne i skuteczne diety, składające się z posiłków przyrządzanych wyłącznie na bazie najwyższej jakości surowców, bez konserwantów i sztucznych polepszaczy.

Catering dietetyczny w Gdańsku

Nasz niezawodny catering dietetyczny w Gdańsku jest skierowany zarówno do osób chcących zrzucić nadprogramowe kilogramy, jak i tych, którzy cenią sobie wygodę oraz chcą zdrowo się odżywiać. Zależy nam, aby nie tylko dostarczać smaczne, pełnowartościowe posiłki, ale także zarazić Cię pasją do zdrowego żywienia!

Catering dietetyczny w Sopocie

Wybierając nasz catering dietetyczny w Sopocie, możesz nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale także zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na gotowanie. Każdy z naszych programów żywnościowych został doskonale zbilansowany, dostarczając organizmowi niezbędnych witamin oraz mikro i makroskładników.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940