Dieta DETOX SOKOWY - Kapitan Cook

Dieta DETOX SOKOWY

Dieta DETOX SOKOWY

Zastanawiasz się nad detoksykacją? Pomożemy Ci skutecznie pozbyć się toksyn z Twojego organizmu przy pomocy diety sokowej! Przy obecnym trybie życia w organizmie często obecne są szkodliwe substancje. Wynika to nie tylko ze spożywanej żywności, ale też zanieczyszczeń powietrza, stresu czy siedzącego trybu życia. Dzięki diecie sokowej możliwe jest usunięcie toksyn z organizmu, przyspieszenie metabolizmu, jak i poprawa nastroju. Dieta sokowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w naturalny i łagodny sposób zadbać oraz oczyścić swój organizm.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 2
Danie 7
Danie 3
Danie 1
Danie 6
Danie 4

W jaki sposób przygotować się do diety sokowej oczyszczającej?

Aby dieta, która polega na spożywaniu warzywnych, jak i owocowych soków przyniosła oczekiwane efekty, warto się do niej przygotować. Dzięki temu organizm stopniowo będzie przyzwyczajał się do nowego sposobu żywienia. Warto wcześniej zrezygnować z jedzenia typu fast food, słodyczy, alkoholu, czy żywności wysoko przetworzonej. Jeszcze przed rozpoczęciem diety dobrze jest zastąpić niezdrowe jedzenie rybami, chudym mięsem czy warzywami. Dodatkowo trzeba pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu.

Na czym polega post sokowy?

Post sokowy to rodzaj diety, w której zastępuje się posiłki stałe sokami warzywnymi i owocowymi. Warto zaznaczyć, że decydując się na dietę sokową od cateringu dietetycznego Kapitan Cook, otrzymujesz pięć zestawów soków, które tłoczone zostały metodą cold press (tłoczone na zimno). Są one różnorodne, dzięki czemu do organizmu dostarczone zostają odpowiednie witaminy i minerały. Aby dieta sokowa przyniosła pożądane efekty, detox powinien trwać od 3 do 5 dni. Dobrze jest przestrzegać tego czasu, gdyż przedłużony może prowadzić do ogólnego osłabienia organizmu. Odpowiednio opracowany post sokowy nie musi wiązać się uczuciem głodu w trakcie jego przestrzegania. Nasi dietetycy w taki sposób dobierają składniki, by pomiędzy posiłkami osobie na diecie towarzyszyło uczucie sytości.

Jakie efekty można osiągnąć przez detox sokowy 3-dniowy?

Decydując się na 3-dniowy detox sokowy, już w niedługim czasie można zaobserwować pozytywne efekty jego działania. Wpływa on nie tylko na stan zdrowia, pozbycie się szkodliwych substancji z organizmu, ale też na kondycję cery, która staje się rozświetlona, gładka i jędrniejsza. Dodatkowo dieta sokowa wspomaga koncentrację. Warto też zaznaczyć, że jest to pomoc w walce z problemami jelitowymi. Dzięki błonnikowi obecnemu w koktajlach i sokach mogą być one złagodzone. Dieta sokowa to sposób na zwiększenie energii. Z pewnością warto co pewien czas zdecydować się na detoks sokowy, w celu pozbycia się toksyn z organizmu. Detoksykacja z Kapitanem Cookiem to sposób na smaczne i urozmaicone przywrócenie równowagi organizmowi.

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940