Detox sokowy - dieta detoks - catering Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Trójmiasto - smacznego Kapitan Cook

Dieta detox sokowy

Dieta detox sokowy

Jesteś ciągle zmęczony, pomimo regularnego wysypiania się? A może masz problemy z koncentracją, a Twoja skóra stała się ziemista i straciła blask? Jeśli tak, być może w ten sposób daje o sobie znać nadmiar toksyn. Możesz się ich pozbyć, stosując przygotowany przez nas detox sokowy.

Program kierujemy do osób, chcących dokonać przełomu w swoim odżywianiu czy odwrócić skutki złej diety. Decydując się na tę dietę, otrzymywać będziesz pyszne kremy, zupy oraz koktajle.

Co to za dieta?

Detoks sokowy jest zaliczany do diet wegetariańskich, zakładających przyjmowanie o stałych porach porcji świeżo wyciskanego soku warzywnego, owocowego lub warzywno-owocowego. Istotne jest, aby soki były tłoczone na zimno, gdyż dzięki temu zachowują swoje maksymalne wartości odżywcze, w tym witaminy oraz mikro i makroelementy. Ich spożywanie oczyszcza organizm ze złogów i toksyn, a także dostarcza składników niezbędnych do uruchomienia procesów uzdrawiających.

Dla kogo?

Dieta sokowa jest skierowana do wszystkich osób, dla których ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie. Na taki detoks mogą się zdecydować w szczególności osoby, które prowadzą niezdrowy tryb życia, zauważyły u siebie spadek energii, problemy trawienne, gorsze samopoczucie, zły stan skóry i włosów.

Z diety sokowej nie powinny korzystać kobiety ciężarne i w okresie laktacji, a także dzieci, młodzież oraz osoby w podeszłym wieku.

Jak wygląda dieta?

Opracowany przez nas detoks zawiera zestaw sześciu soków, które pozwolą skutecznie się oczyścić, a jednocześnie dostarczą składniki odżywcze niezbędne do właściwego funkcjonowania.

Korzyści płynące z tego stylu odżywiania dla naszego zdrowia to: przyspieszony metabolizm, organizm wolny od toksyn i ładniejsza cera. Świeżo wyciskane soki, koktajle i zupy regulują pracę przewodu pokarmowego poprzez usunięcie nadmiaru substancji toksycznych z organizmu, dają poczucie lekkości i świeżości, a dodatkowo stanowią świetną pomoc w utracie zbędnych kilogramów.

Inną ważną zaletą diety sokowej jest naturalne wzmocnienie odporności organizmu, tak niezbędnej dla utrzymania ciała w dobrej kondycji.

Detoks sokowy to promienna cera i mocne włosy z dostawą prosto pod drzwi, lepsze samopoczucie i zgrabna sylwetka to jego skutki uboczne!

Dieta dostępna w wariancie 1400 kcal.

Soki w ramach detoxu sokowego dostarczamy między innymi mieszkańcom takich miast jak Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław oraz Trójmiasto.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 7
Danie 6
Danie 4
Danie 2
Danie 5
Danie 3
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU