Kapitan Cook - Catering dietetyczny w Częstochowie - smacznego!

Catering dietetyczny Częstochowa

W Kapitan Cook z niezwykłą elastycznością podchodzimy do wymagań klientów. Możesz wykluczyć z menu nielubiane produkty, a nasi kucharze we współpracy z dietetykami skomponują pełnowartościowe dania, bogate w składniki odżywcze. Nasz catering dietetyczny w mieście Częstochowa będzie idealnym partnerem w drodze po idealną sylwetkę lub pomoże utrzymać odpowiednią wagę.

Optymalna liczba posiłków

Wybierając catering dietetyczny Kapitan Cook, nie tylko nie martwisz się o jakość i smak jedzenia, ale też nie musisz przejmować się liczbą posiłków. Nasi pracownicy, zgodnie z terminarzem, dostarczą we wskazane miejsce w mieście Częstochowa nawet 5 boxów dziennie. Niemniej, poszczególne plany żywieniowe będą różnić się liczbą kalorii. Wystarczy spojrzeć chociażby na menu dla osób aktywnych fizycznie. Zależnie od wybranego wariantu dostarczy organizmowi od 1500 do nawet 4500 kalorii, pomagając budować masę mięśniową.

Poznaj nasze diety

Oprócz diet sportowych proponujemy również rozwiązania sprzyjające redukcji masy. Jeśli zależy Ci na zgrabnej sylwetce, wybierz diety “Sarenka” lub “Modelka”. Warto połączyć je z detoxem sokowym. Są to specjalnie napoje warzywno-owocowe, które pomogą pozbyć się szkodliwych toksyn z organizmu. Na liście dostępnych diet znajdują się propozycje wykluczające gluten, mięso i laktozę. Oczywiście mamy także standardowe menu, skupiające się na dostarczeniu bogatych w składniki odżywcze produktów wpływających na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940