Kapitan Cook - Catering dietetyczny w Opolu - smacznego!

Catering dietetyczny w Opolu

Spróbuj kuchni z całego świata, wybierając catering dietetyczny Kapitan Cook, który dostarczymy Ci na terenie miejscowości Opole. Każdego dnia otrzymasz kilka pełnowartościowych posiłków przyrządzonych ze świeżych produktów. To nie wszystko! Każdy z nich przygotują dla Ciebie profesjonalni kucharze, a więc masz gwarancję, że smak potraw będzie odpowiadał ich najwyższej jakości. W ofercie posiadamy kilkanaście programów żywieniowych. Znajdź idealny dla siebie!

Dieta na cały tydzień

Mniej minut spędzonych w kuchni to więcej czasu na obowiązki lub przyjemności. Kapitan Cook zadba, abyś bogate w składniki odżywcze posiłki otrzymywał przez cały tydzień. Zależnie od wybranej opcji catering dietetyczny może dostarczać od 1000 do nawet 4500 kalorii w przypadku osób aktywnych fizycznie. W mieście Opole proponujemy także menu ułatwiające redukcję masy. W tym celu polecamy wersje “Sarenka” lub “Modelka”. W trosce o własny organizm pomoże też detox sokowy, wspierający proces usuwania toksyn. Polecamy też catering biurowy dostarczany do firmy.

Catering dla wymagających klientów

Oferujemy catering dietetyczny dla najbardziej wymagających klientów z miejscowości Opole. Nasz katalog obejmuje specjalistyczne plany żywieniowe z wyłączeniem laktozy i glutenu. W Kapitan Cook zamówisz również menu ketogeniczne lub paleo, bazujące na naturalnej, nieprzetworzonej żywności. Zadbaliśmy o pełnowartościowe propozycje dla wegetarian. Fani najbardziej wysublimowanych smaków mogą wybrać catering “Prestige”, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy na aromat posiłków. Choć wszystkie menu układają dietetycy, także masz wpływ na ich ostateczny wygląd, bo zgodnie z własnymi preferencjami wykluczysz z nich najmniej lubiane składniki.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940