Dieta Pudełkowa Szczecin | Catering Dietetyczny Szczecin | Kapitan Cook

Catering dietetyczny – Szczecin

Jesteśmy firmą cateringową Kapitan Cook! Oferujemy szeroki wybór diet pudełkowych na terenie całej Polski. Sprawdź!

Większość z nas wie o tym, jak istotne jest dbanie o odpowiednie odżywianie w ciągu dnia. Regularne i urozmaicone posiłki oraz odpowiedni bilans kaloryczny to filary prawidłowego odżywiania. Jest ono niezwykle ważne, ponieważ wpływa na zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Sposobem na poradzenie sobie z codzienną rutyną jest catering dietetyczny. Z pomocą przybywa catering dietetyczny Kapitan Cook, który pragnie otwarcie zaoferować się mieszkańcom Szczecina! Jest to kolejne miasto na naszej mapie objęte dostawą! Chcemy wspierać podopiecznych na terenie całego kraju, dlatego nasz catering pudełkowy funkcjonuje teraz także w Szczecinie!

Dieta pudełkowa w Szczecinie. Komu ją polecamy?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, dieta jest niezwykle ważnym elementem każdego dnia. To dzięki odpowiedniemu odżywianiu mamy energię na wykonywanie codziennych czynności. Dzięki pokarmowi utrzymujemy zdolność do czynności życiowych. Nie jest to dla nas tak istotne i nie podejmujemy refleksji na ten temat, gdy pęd życia jest zawrotny, a jemy to, co wpadnie nam w ręce. Chcemy to zmienić! Jako fit catering chcemy pomagać naszym podopiecznym w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Dieta jest podstawowym filarem, jeśli chcesz o siebie zadbać. Pozwól nam sobie pomóc! Kapitan Cook dobierze rodzaj diety odpowiedni do Twoich preferencji i potrzeb Twojego organizmu. Nasze propozycje fit cateringu z dostawą są tak naprawdę dla tych wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie.

Bardzo innowacyjna jest także propozycja naszego autorskiego detoksu sokowego. Dieta sokowa jest skierowana do wszystkich osób, dla których ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie. Na detoks sokowy mogą się zdecydować w szczególności osoby, które zauważyły u siebie spadek energii, problemy trawienne, gorsze samopoczucie lub zły stan skóry i włosów. Wprowadzenie diety sokowej powinno zostać skonsultowane ze specjalistą, tak aby nie zaszkodzić organizmowi, ponieważ nie zaleca się stosowania tego typu detoksu przez kobiety w okresie laktacji, dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Skonsultuj swoje potrzeby z Kapitanem Cook! Zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki dostarczane bezpośrednio pod Twoje drzwi, co jest niezwykle komfortowe! Postaw na zdrowie i dobre samopoczucie!

Dieta z dostawą w Szczecinie

Catering z dowozem Kapitan Cook oferuje przede wszystkim zbilansowaną dietę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Jak wiemy, tryb życia ludzi w ówczesnym świecie jest różnorodny, stąd także innego rodzaju potrzeby indywidualne naszych klientów, które w pełni rozumiemy i doceniamy w procesie tworzenia diety. W naszej ofercie znajdują się różnorodne warianty cateringu dietetycznego. Jedną z naszych propozycji jest dieta Paleo, która z pewnością znajdzie miłośników wśród osób, które chcą zrezygnować z niezdrowych produktów przetworzonych. Bazująca na współczesnym pożywieniu dieta Paleo składa się głównie z warzyw, owoców, jajek, orzechów, ryb, grzybów oraz mięsa. Jest to program dietetyczny z naszej oferty, który zakłada równowagę między spożyciem produktów roślinnych i zwierzęcych. Przykładowe posiłki to: polędwiczka wieprzowa w sosie z zielonego pieprzu z sałatką ze świeżych warzyw lub łosoś w kokosowej panierce z konfiturą żurawinową, ryżem basmati i zielonym groszkiem. Z kolei dieta wegetariańska + ryby to nieco inna propozycja, która jest odpowiednia dla osób eliminujących udział mięsa w swojej codziennej diecie. Przykładowym posiłkiem jest krem ziemniaczano-cebulowy z tymiankiem lub spaghetti al tonno.

Catering dietetyczny składa się zazwyczaj z 5 posiłków dziennie. Nasze dania są pakowane w specjalne pudełeczka, które następnie są hermetycznie zamykane, tak aby jak najdłużej zachowały świeżość. Wszystko to z myślą o naszych klientach, którzy nam zaufali. Catering dietetyczny z dostawą pod same drzwi oferujemy na terenie Szczecina, a także w innych miastach w Polsce.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940