Catering Paleo Szczecin - Kapitan Cook

Catering Paleo Szczecin

Catering Paleo Szczecin

Optymalna efektywność energetyczna przy eliminowaniu tak zwanych pustych kalorii to jeden z priorytetów cateringu Paleo w wersji Samuraj dla mieszkańców Szczecina. Warto podkreślić, że oferta Kapitan Cook powstaje na bazie dotychczasowych doświadczeń związanych z wpływem diety paleologicznej na ludzki organizm. Kucharze są też na bieżąco ze wszystkimi nowinkami żywieniowymi, wzbogacając nimi menu przygotowywanego cateringu. Taki model jest polecany nie tylko osobom dbającym o formę i kondycję. Korzystnie wpłynie na wszystkich, których dotychczasowe nawyki dotyczyły głównie przetworzonych albo mało wartościowych pokarmów. W dłuższej perspektywie mogą one doprowadzić do pojawienia się dolegliwości zdrowotnych, także ze strony układu trawiennego czy ogólnego metabolizmu. Stąd nasza propozycja dotyczy też długofalowego modelu współpracy i dostarczania czterech posiłków każdego dnia. Wszelkie koszty są uwzględnione w cenniku, ale przy dłuższej kooperacji można liczyć na zniżki oraz rabaty. Podejście Paleo dla wielu staje się powoli sposobem na dobre, a także zdrowe życie.

Dieta paleolityczna dla mieszkańców Szczecina

Klienci indywidualni, instytucje publiczne oraz firmy mogą skorzystać z zalet wynikających z wyboru cateringu Paleo w Szczecinie. Wśród takich korzyści są między innymi:

  • stworzenie świątecznych zestawów podarunkowych,
  • vouchery jako benefity pozapłacowe dla pracowników,
  • organizacja imprez i eventów na bazie tej diety,
  • codzienne dostawy do: domów, miejsc pracy oraz innych lokalizacji.

Długofalowa współpraca jest też wartościowa dla: klubów sportowych, siłowni, hoteli, pensjonatów czy miejsc publicznego wypoczynku. Wzbogacenie własnej oferty o dania uwzględniające dietę paleolityczną będzie mile widzianym uzupełnieniem, również w przypadku niektórych, przewlekłych chorób, jak choćby: cukrzyca, refluks przełyku, wrzody i zaburzenia metaboliczne. Każdy, aktywny uczestnik takich programów dietetycznych musi nastawić się na konsekwentne oraz systematyczne odżywianie. Dieta wysokobiałkowa od Kapitan Cook z pewnością nie da natychmiastowych i bardzo spektakularnych efektów odchudzających. Przyniesie jednak poprawę wielu procesów: fizycznych, poznawczych czy pamięciowych, związanych z lepszą koncentracją. Paleo jest też skutecznym sposobem na pozbycie się problemu otyłości.

Catering Paleo w Szczecinie w kilku wariantach kalorycznych

Indywidualne preferencje lub potrzeby żywieniowe mogą uzasadniać opracowanie dobrego planu dietetycznego. Będzie go uwzględniał catering Paleo dla mieszkańców Szczecina, oferowany w wersjach po: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal. Oczywiście dotyczy to dziennego zapotrzebowania energetycznego, związanego z danym planem żywieniowym. Priorytetem dla odbiorców usługi powinna być też współpraca z dietetykiem i kucharzem. Trzeba poinformować ich o potencjalnych chorobach lub przypadłościach zdrowotnych, aby żywność była smaczna oraz w pełni bezpieczna. Nie każdy może bowiem przejść na dietę paleolityczną. Głównymi przeciwwskazaniami są tu:

  • choroby nerek i wątroby,
  • ciężkie dolegliwości ze strony układu pokarmowego,
  • zapalenie trzustki,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • wiek dziecięcy.

W przypadku najmłodszych nie powinno bazować się na tej diecie, ponieważ wyklucza ona niezbędne im zboża (zawierające gluten). Należy zaznaczyć, że rezultaty zdrowotny i wizualny są zauważalne wyłącznie przy maksymalnej konsekwencji żywieniowej. Osoby lubiące podjadać lub urozmaicać własne menu drobnymi przyjemnościami nie dostrzegą pożądanego efektu. Trzeba być zatem zdecydowanym, jak zresztą przy każdym typie diety.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 1
Danie 4
Danie 3
Danie 5
Danie 6
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940