Fit Catering Pudełkowy Katowice | Kapitan Cook

Catering dietetyczny Katowice - same korzyści!

Prawidłowa dieta i dostarczanie organizmowi niezbędnych składników budulcowych to klucz do utrzymania prawidłowej masy ciała i dobrego stanu zdrowia. W obecnych czasach dieta pudełkowa to nie tylko propozycja dla zamożnych osób, które nie chcą lub nie potrafią gotować. To także idealny sposób na żywienie dla alergików i osób zmagających się z różnego rodzaju problemami układu pokarmowego. Bardzo często zdarza się bowiem, że w dłuższej perspektywie czasu, osoby te nie mają pomysłu na smaczne posiłki. Pomocny może okazać się w tym przypadku catering dietetyczny Kapitan Cook. Przygotowywane przez nas posiłki są wcześniej opracowywane przez specjalistów, dlatego są w 100% bezpieczne dla każdego.

Jak wybrać dietę pudełkową w Katowicach?

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów diet. Jeśli jesteś zdecydowany, wybierz dla siebie najodpowiedniejszą. Po złożeniu zamówienia będziesz otrzymywać codziennie zbilansowane, smaczne posiłki, które zostały przygotowane z dbałością o szczegóły i podniebienia. Dzięki temu dostarczysz do organizmu pełnowartościowe składniki, które nie tylko wpłyną na stan Twojego zdrowia, ale też poprawią samopoczucie, stan włosów czy cery. W każdym przygotowanym przez nas posiłku znajdziesz warzywa, owoce, chude mięso czy ryby. Wybierając catering dietetyczny Kapitan Cook w Katowicach możesz zapomnieć o niezdrowym, wysokoprzetworzonym jedzeniu, które jedynie szkodzi Twojemu zdrowiu. My stawiamy na jakość, a przygotowywane przez nas posiłki są różnorodne i co najważniejsze – smaczne.

Różnorodne posiłki, które smakują wyśmienicie!

Z doświadczenia wiemy, że nie zawsze jest przestrzeń do tego, by codziennie przygotowywać różnorodne posiłki, które nie znudzą się w krótkim czasie. Jeśli brak Ci kreatywności, a chcesz jeść pyszne posiłki o odpowiedniej kaloryczności, wybierz dietę pudełkową w Katowicach. Mamy duże doświadczenie w przygotowaniu posiłków, więc masz pewność, że będą one syte i pełnowartościowe oraz zbilansowane.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny w Katowicach z naszej oferty?

Posiłki, które dostarczamy w ramach diety pudełkowej, skomponowane są ze składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Masz więc pewność, że pochodzą z gospodarstw ekologicznych i nie zawierają szkodliwych substancji. Jadłospis przygotowywany jest przez wykwalifikowanych dietetyków we współpracy z kucharzami, dzięki czemu codziennie docierają do naszych Klientów pyszne posiłki. Z pewnością warto wypróbować opcje cateringowe od Kapitana Cooka. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, a już niedługo będziesz mógł cieszyć się smacznym jedzeniem!

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940