Fit Catering Pudełkowy Katowice | Kapitan Cook

Catering dietetyczny Katowice - same korzyści!

Uprawiasz aktywność fizyczną? Masz wyznaczone cele, do których dążysz? A może po prostu chcesz żyć zdrowiej, czuć się lepiej i odżywiać bardziej świadomie? Niezależnie od celu, jaki Ci przyświeca, zbilansowana i pełnowartościowa dieta jest niezbędnym elementem Twojego życia. Powinna być bogata w białko, tłuszcze oraz węglowodany, zapewniające energię na cały dzień. Bez względu czy planujesz rozbudowę masy mięśniowej lub redukcję tkanki tłuszczowej, każdy z wymienionych elementów jest niezbędny w Twojej diecie. W zależności od celu oraz preferencji żywieniowych pozostaje tylko manipulacja zapotrzebowaniem kalorycznym i obecnością poszczególnych składników w spożywanych posiłkach.

Przy redukcji tkanki tłuszczowej niezbędny jest deficyt kaloryczny, a przy budowie masy mięśniowej – dokładnie odwrotnie. Warto również pamiętać o błonniku, który ma nieoceniony wpływ na prawidłową pracę naszych jelit. Pamiętaj jednak, że układanie diety na własną rękę nie dość, że może być skomplikowane i przynieść efekt odwrotny do zamierzonego, to może też zabrać Ci zdecydowanie więcej czasu niż możesz na to przeznaczyć. Co zrobić w takiej sytuacji? Warto wybrać catering dietetyczny Kapitana Cook i codziennie cieszyć się pysznymi posiłkami!

Bogata oferta cateringu dietetycznego Kapitana Cook w Katowicach

Catering dietetyczny Kapitana Cook, który oferowany jest naszym klientom również w Katowicach to bogaty wachlarz możliwości pod względem wyboru diet, ale przede wszystkim wygodna, codzienna dostawa Twoich ulubionych posiłków. Dostarczamy każdego dnia posiłki pod wskazany przez Ciebie adres, dostosowując się również do godziny. Dzięki temu z samego rana możesz otrzymać wszystkie pudełka z jedzeniem na cały dzień i będąc np. w pracy systematycznie spożywać je o określonych godzinach. Diety pudełkowe stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne, głównie wśród osób aktywnych fizycznie i uprawiających sport. Nic więce dziwnego, ponieważ posiada sporo zalet! Wszystkie posiłki, które powstają w naszej kuchni są odpowiednie zbilansowane i przygotowywane ze świeżych składników. Wystarczy wybrać dietę, odpowiadającą Twoim potrzebom, a my zajmiemy się całą resztą.

Diety dla Ciebie!

Nasza oferta cateringu dietetycznego obejmuje kilka rodzajów diet. Jeżeli trenujesz jakąkolwiek dyscyplinę sportową, zdecyduj się na dietę sportową. To dania bazujące na wysokim poziomie węglowodanów, tłuszczów oraz na białkach zwierzęcych. Dzięki takiemu dopasowaniu możesz jednocześnie spalać tkankę tłuszczową i budować masę mięśniową. Osobom, które cierpią na nietolerancję glutenu lub laktozy polecamy dietę bez tych alergenów. Jest ona zdrowa, smaczna i bezpieczna, a jednocześnie starannie urozmaicona. To świetna opcja dla alergików, którzy nie muszą już obawiać się, czy znajdą posiłek dla siebie. Jeżeli czujesz, że organizm jest zakwaszony, pojawiają się częste migreny i bóle brzucha, a codzienne jedzenie jest mało wartościowe, polecamy detoks sokowy. To prosty sposób na przełamanie schematów i rozpoczęcie zdrowego trybu życia.

Osoby, które chcą skutecznie schudną, powinny zdecydować się na dietę ketogeniczną bogatą w tłuszcze, które są głównym źródłem energii dla organizmu. Aby zauważyć najlepsze rezultaty, należy stosować ww. dietę cyklicznie przez 2-3 miesiące, 7 dni w tygodniu. Z kolei osoby o najwyższych oczekiwaniach, powinny zdecydować się na dietę prestige, zainspirowaną danami najlepszych restauracji na całym świecie. Zachęcamy do sprawdzenia na stronie pozostałych rodzajów diet pudełkowych i wyboru tej, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940