Catering biurowy Katowice - Kapitan Cook

Catering biurowy Katowice

Catering biurowy Katowice

Świeże posiłki każdego dnia, przygotowane specjalnie dla Ciebie i dostarczone wprost pod Twoje drzwi? To możliwe! Jeżeli nie masz czasu na przyrządzanie zdrowych, zbilansowanych posiłków ze względu na nadmiar pracy, obowiązków, a być może po prostu nie lubisz gotować, zwróć uwagę na ofertę diety pudełkowej dedykowanej osobom zapracowanym bądź tym, które chcą w trakcie całego dnia pracy odżywiać się zdrowo i adekwatnie do swoich potrzeb.

Catering biurowy oferowany przez Kapitana Cook również w Katowicach jest dostosowany do Twoich potrzeb. Siedzący tryb pracy, wiele obowiązków, ciągłe załatwianie pilnych spraw – to wszystko nie sprzyja zdrowemu trybowi życia. Nie bez kozery powtarzany w kółko slogan – jesteśmy tym co jemy – jest tak ważny. Pozwól się odciążyć i przygotować nam specjalnie dla Ciebie pudełka z pełnowartościowymi posiłkami pełnymi warzyw, owoców, kaszy, ryżu, mięsa bądź ryb. Niezależnie od tego, jaki rodzaj programu żywieniowego wybierzesz, dostarczymy wprost pod Twoje drzwi pudełka pełne zdrowia i smaku.

Dla kogo catering biurowy?

Catering biurowy to odpowiednia propozycja dla wszystkich, którzy są zapracowani, narzekają na brak czasu, ale są też świadomi co do swojej codziennej diety i nie chcą odżywiać się przypadkowo. Z diety biurowej powinny też skorzystać te osoby, które z braku czasu lub braku energii sięgają po kaloryczne przekąski, lub co gorsza, fastfoodowe dania. Zapewniamy, że o wiele przyjemniej i zdrowiej byłoby otworzyć pudełko i zjeść zbilansowany posiłek pełen wartości odżywczych i do tego skomponowany ze świeżych, sprawdzonych i zdrowych składników.

Działamy na terenie całej aglomeracji śląskiej, dostarczając zdrowy, dedykowany przygotowany przez naszych kucharzy wprost pod Twoje drzwi. Wybierz swój plan żywieniowy z dostępnych na naszej stronie i zacznij żyć zdrowiej oraz smaczniej. Możesz zdecydować się m.in. na pakiet office box, który obejmuje zestaw 3 posiłków: śniadanie, II śniadanie oraz obiad, które pozwolą Ci w ciągu dnia efektywnie skupić się na pracy, a jednocześnie zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz koncentrację.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 4
Danie 1
Danie 5
Danie 2
Danie 3
Danie 7
Danie 6
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940