Kapitan Cook - Catering dietetyczny w Białymstoku - smacznego!

Jedz zdrowo i smacznie - catering Białystok

Skomponowanie tygodniowego menu to prawdziwe wyzwanie, jeśli chcesz, aby posiłki były z jednej strony urozmaicone i smaczne, a z drugiej zdrowe. W Kapitan Cook oferujemy kompleksową pomoc w tej sprawie. Dzięki nam nie tylko zaoszczędzisz cenny czas, ale przede wszystkim otrzymasz zbilansowany pod kątem potrzeb catering dietetyczny, który dostarczymy na terenie miasta Białystok. Proponujemy różne plany żywieniowe. Pozwolą np. pozbyć się zbędnych kilogramów lub oczyścić organizm z toksyn.

Poznaj diety Kapitana Cooka

Chcąc spełnić wszelkie potrzeby klientów, stworzyliśmy kilkanaście pakietów żywieniowych, których dzienna kaloryczność mieści się w przedziale 1000-4500 kalorii. W oczyszczeniu organizmu pomoże detox sokowy. Dla zmniejszenia wagi warto wybrać bezpieczne, zbilansowane menu standard lub dla modelek. Posiadamy także menu specjalistycznie, gdzie z posiłków wykluczyliśmy laktozę oraz gluten. Catering dietetyczny w mieście Białystok obejmuje również diety: paleo, ketogeniczne i dla sportowców.

Jak działamy?

Szybko i sprawnie. Już na początku ustalamy dogodne dla Ciebie terminy oraz miejsce dostaw. Następnie każdego dnia dostarczamy kilka posiłków z kuchni z całego świata. Co ważne, nawet wybierając konkretny rodzaj diety, wciąż masz wpływ na ostatecznie propozycje w menu. Wykluczysz z niego aż 3 nielubiane składniki. Możesz zdecydować się na całotygodniowy dowóz jedzenia lub postawić na opcję bez weekendów. Warto nam zaufać, bo za tworzenie planów żywieniowych odpowiadają profesjonalni dietetycy. Nad wykonaniem potraw czuwają za to doświadczeni kucharze. Zamów najlepszy catering dietetyczny w miejscowości Białystok.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940