Dieta dla sportowców: 3000 - 4500 kcal - catering dietetyczny na dowóz - smacznego Kapitan Cook

Dieta dla sportowców

Dieta dla sportowców

Spędzasz aktywnie wolny czas? Intensywnie trenujesz i masz zwiększone zapotrzebowanie energetyczne, a nie chcesz tracić czasu na gotowanie? A może zależy Ci, by utrzymać dotychczasową wagę przy zwiększonej aktywności fizycznej? Jeśli tak, dobrze trafiłeś!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dietę z dostawą do domu, mając na uwadze zwiększone zapotrzebowanie Twojego organizmu na konkretne składniki odżywcze, tak, aby dostarczyć mu wszystkich niezbędnych witamin, mikro i makroelementów.

Co to za dieta?

Dieta dla sportowców jest przeznaczona przede wszystkim dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się zwiększoną kalorycznością oraz zmodyfikowanym rozkładem makroskładników, w porównaniu do pozostałych naszych programów. Jej podstawę stanowią węglowodany złożone o niskim indeksie glikemicznym oraz produkty białkowe, stanowiące głównie materiał budulcowy i energetyczny.

Odpowiednia ilość białka, węglowodanów oraz zdrowych tłuszczy pomoże nam w uzyskaniu odpowiednich efektów, ćwicząc na siłowni i szybciej odzyskiwać siły po intensywnym wysiłku.

W tym programie stawiamy na niezbędne składniki pokarmowe w sporcie, takie jak węglowodany złożone i niskotłuszczowe mięso. Opracowana przez nas dieta z dostawą do domu bazuje między innymi na takich produktach jak pieczywo pełnoziarniste, warzywa, niektóre owoce (brzoskwinie, śliwki, morele, grejpfruty), chude mięso i sery. Ograniczono w niej natomiast tłuszcze zwierzęce takie jak masło, śmietana, tłuste mięso i wędliny.

Nad smakiem i różnorodnością posiłków czuwają nasi doświadczeni kucharze.

Dla kogo?

Dieta SPORT jest idealna dla osób, które regularnie uprawiają ćwiczenia fizyczne lub prowadzą bardzo aktywny tryb życia, ale nie dysponują wystarczającą ilością czasu na samodzielne przyrządzanie zdrowych, niskotłuszczowych i pełnowartościowych posiłków. Jest doskonała dla sportowców, którym zależy na racjonalnym odżywianiu i spożywaniu potraw przygotowywanych z wysokiej jakości, świeżych i nieprzetworzonych surowców.

4 możliwości kaloryczne, 3000, 3500, 4000 oraz 4500 kcal dla Ciebie.

Z programu SPORT stworzonego przez catering dietetyczny Kapitan Cook mogą skorzystać między innymi mieszkańcy Gdańska, Krakowa, Torunia, Wrocławia oraz Trójmiasta. Posiłki w ramach diety dla sportowców dowozimy też na obszarze takich miast jak Bydgoszcz, Katowice, Poznań, Łódź oraz Warszawa.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 6
Danie 2
Danie 4
Danie 1
Danie 7
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU