Najlepszy catering dietetyczny z dostawą do domu w Krakowie i okolicach - tanio, dobra dieta na dowóz - smacznego Kapitan Cook

Catering dietetyczny - Kraków

W ostatnich latach nasze codzienne żywienie zostało poddane dużej rewolucji. Wpływ na to ma głównie szybszy, bardziej intensywny tryb życia, ale również większa świadomość dotycząca własnego zdrowia, sylwetki, czy też zawartości zjadanych przez nas posiłków. W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę cateringu dietetycznego, umożliwiając dostarczenie posiłków naszym klientom na obszarze całego Krakowa. Prezentowana usługa bazuje na bardzo prostym zamówieniu, w którym należy wybrać jedynie interesującą dietę pudełkową oraz czas i datę początkową jej realizacji. Po opłaceniu zlecenia, nasz catering dietetyczny o poranku dociera pod wskazany adres w Krakowie i dostarcza pakiet posiłków na cały dzień. Dzięki temu każda potrawa składa się z dokładnie zbilansowanych i świeżych składników.

Klientom z Krakowa prezentujemy szeroki wybór konkretnych diet z dostawą, zgodnych z indywidualnymi celami, potrzebami oraz nawykami. Pragniemy, aby nasz fit catering nie tylko pozwalał na redukcję wagi ciała czy prowadzenie zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim smakował i dostarczał organizmowi jak najwięcej składników odżywczych. W związku z tym na całym obszarze miasta Kraków oferujemy sześć rodzajów diet pudełkowych, które różnią się od siebie przede wszystkim liczbą kalorii, odpowiednim doborem tłuszczów, białek oraz węglowodanów, przeznaczeniem danej diety i ograniczeniem nietolerowanych produktów bądź upodobaniami żywnościowymi.

Dieta pudełkowa – Kraków

Przygotowując naszą zróżnicowaną ofertę diet pudełkowych z dostawą na terenie całego Krakowa zwróciliśmy szczególną uwagę na jej wartości. Każdy posiłek dnia z prezentowanych przez nas cateringów to połączenie zdrowych, odżywczych i dokładnie zbilansowanych produktów. Kompozycje tworzymy na zasadzie tylko i wyłącznie naturalnych składników, które gwarantują świeżość i doskonały smak. Zależy nam na tym, aby dieta pudełkowa nigdy nie była kojarzona z czymś restrykcyjnym, niedobrym czy bezsmakowym. Każda dieta z dostawą składa się z precyzyjnie skomponowanych posiłków, które pozwalają na osiągnięcie określonych celów jednocześnie zadowalając kubki smakowe klientów. Podczas całego tygodnia cateringu dietetycznego staramy się tworzyć wszechstronne potrawy, które zamiast nudzić będą zachwycać swym aromatem i smakiem. Zwracamy szczególną uwagę na zróżnicowane przyprawy, ciekawe bilansowanie dań oraz różnorodność produktów. Dzięki temu nasze diety z dowozem w Krakowie staną się nie tylko rozwiązaniem dążącym do określonych celów, ale regularnym, pysznym jedzeniem pozwalającym na zdrowy styl życia przez bardzo długi czas.

Dieta z dostawą – Kraków

Jesteśmy profesjonalną firmą cateringową, specjalizującą się w cateringach pudełkowych, która wciąż poszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania oraz miejsca, które możemy zadowalać swoją skutecznością, precyzją i smakiem. Dzięki temu nasze usługi docierają do jak największej liczby klientów, którzy swoim zadowoleniem motywują nas do pracy. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz profesjonalne komponowanie potraw, które pozwolą na redukcję tkanki tłuszczowej, lepsze samopoczucie, wprowadzenie zdrowego stylu życia oraz łatwiejsze funkcjonowanie z nietolerancjami pokarmowymi, takimi jak m.in. gluten czy laktoza. Dieta pudełkowa z dostawą w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na przyrządzanie odpowiednio zbilansowanych i regularnych posiłków, a chciałyby skutecznie dążyć do określonych w życiu celów. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze usługi gwarantują najwyższy poziom wygody i komfortu, jednocześnie idąc w parze z precyzją i dbałością o zdrowie oraz smak każdej potrawy.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940