Catering bezglutenowy Kraków - Kapitan Cook

Catering bezglutenowy Kraków

Catering bezglutenowy Kraków

Zbilansowana dieta to główny budulec dla zdrowia i niezbędna dawka energii dla pozytywnego samopoczucia. Samodzielne przygotowywanie posiłków jest czasochłonnym obowiązkiem, a chęć odpoczynku po intensywnym dniu bardzo często nie motywuje do kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych. W konsekwencji nieregularnie spożywane posiłki, błędnie dopasowane składniki odżywcze i ryzyko podjadania w ciągu dnia niezwykle często są powodem dyskomfortu, a także niezadowolenia z sylwetki. W sytuacji nadwrażliwości na konkretne alergeny motywacja do samodzielnego przygotowywania dań jest jeszcze mniejsza, w szczególności, jeśli nadwrażliwość polega na nietolerancji białek roślinnych obecnych w wielu produktach. Catering bezglutenowy w Krakowie jest odpowiedzią na chęć wdrożenia diety eliminującej.

Dieta bezglutenowa – na czym polega?

Wysokiej jakości składniki odżywcze w połączeniu z dowozem dań pod wskazany adres są alternatywą dla osób chcących zmienić swoje życie i sposób odżywiania pod okiem profesjonalistów. Podstawowym założeniem cateringu bezglutenowego w Krakowie jest wykluczenie alergenu z diety, całkowicie eliminując wykorzystanie składników z pszenicą, żytem, pszenżytem, orkiszem i jęczmieniem. Aby jednak zachować odpowiedni bilans w cennych źródłach węglowodanów, wykorzystane zostały zamienne składniki, nieobciążające układu pokarmowego i niepowodujące dyskomfortu u osób z nadwrażliwością. W diecie eliminacyjnej niezwykle istotny jest kluczowy dobór witamin oraz niezbędnych pierwiastków, dzięki którym dostarczane są organizmowi składniki odżywcze. Ich brak może prowadzić do poważnych zaburzeń.

Dla kogo catering bezglutenowy w Krakowie?

Catering bezglutenowy z dowozem w Krakowie to wariant diety przeznaczony dla osób, które z uwagi na stan zdrowia i samopoczucie muszą wyeliminować obecność alergenu. Posiłki bez glutenu są rekomendowane w leczeniu celiakii, nieceliakalnej nietolerancji glutenu, u osób z alergią i kobiet chorujących na Hashimoto. Dieta pudełkowa to również korzystne rozwiązanie z uwagi na dostawę gotowych dań pod wskazany adres. Catering z dowozem na terenie Krakowa to doskonała alternatywa dla osób pracujących i uczących się, dla seniorów oraz dla rodzin, gdzie jedna osoba z uwagi na stan zdrowia powinna wyeliminować obecność glutenu, a pozostali domownicy nie muszą przestrzegać zasad diety eliminacyjnej.

Catering bezglutenowy z dostawą w Krakowie

Catering bezglutenowy w Krakowie działa szybko, wygodnie i komfortowo. Brak czasu poświęcanego na robienie zakupów i przygotowywanie posiłków to atut doceniany przez zwolenników diety pudełkowej. W naszej ofercie dostępne jest menu eliminujące alergeny w 5 wariantach do wyboru. Możliwość dopasowania kaloryczności potraw z uwzględnieniem 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal oraz 2000 kcal, to niewątpliwy atut. Nie bez znaczenia pozostaje wybór adresu dowozu diety i dogodnych godzin. Zbilansowana dieta przygotowywana przez doświadczonych dietetyków to gwarancja skuteczności i efektywności. Regularne spożywanie posiłków zbilansowanych pod kątem trybu życia oraz indywidualnych potrzeb z pewnością pozytywnie wpłynie na zdrowie, samopoczucie, a także sylwetkę.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 3
Danie 4
Danie 6
Danie 2
Danie 1
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940