Kapitan Cook - Catering dietetyczny w Płocku - smacznego!

Catering dietetyczny dla każdego - Płock

W Kapitan Cook oferujemy wiele planów żywieniowych, będących efektem współpracy kucharzy i dietetyków. Dzięki nam dostarczysz organizmowi odpowiednich składników, zyskując wymarzoną sylwetkę lub osiągając sportowy cel. Nasz catering dietetyczny to wiele planów żywieniowych proponowanych mieszkańcom Płocka.

Jesz zdrowo i dbasz o sylwetkę

Plany żywieniowe dla osób aktywnych pozwolą łatwiej zbudować mięśnie, a menu “Modelka” pomoże pozbyć się niechcianych “boczków”. To programy dla osób o różnym wzroście i wadze. Wystarczy w porozumieniu z naszymi specjalistami ustalić dzienne zapotrzebowanie kaloryczne w dostarczanych każdego dnia posiłkach. Catering dietetyczny układają profesjonaliści. Dbają, aby jedzenie dla klientów z miejscowości Płock zawierało niezbędne mikro- oraz makroelementy. W Kapitan Cook oferujemy diety, które dostarczą od 1000 do nawet 4500 kalorii.

Oferujemy skuteczne diety

Chcesz wykluczyć z jedzenia gluten lub laktozę? Szukasz bezpiecznego menu dla wegetarian? A może chcesz spróbować popularnej, skutecznej diety ketogenicznej czy też paleo? Catering dietetyczny Kapitan Cook da Ci możliwość przetestowania każdej z tych wersji i nie tylko! Fani zdrowej diety pudełkowej z miasta Płock mogą zdecydować się również na detox sokowy, ułatwiający usuwanie toksyn z organizmu. Dla miłośników wysublimowanych smaków mamy za to wyszukane potrawy w ramach menu “Prestige”. W każdym przypadku posiłki powstają ze świeżych, naturalnych składników. Następnie są pakowane próżniowo, aby w bezpiecznej i wygodnej formie dotrzeć prosto pod wskazany adres.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940