Kapitan Cook - Catering dietetyczny w Zielonej Górze - smacznego!

Catering dietetyczny w Zielonej Górze

Stworzenie odpowiedniej diety wymaga wiedzy, doświadczenia i umiejętności – w Kapitan Cook udało nam się połączyć te wszystkie elementy. Catering dietetyczny dla osób z miasta Zielona Góra tworzony jest pod czujnym okiem profesjonalnych dietetyków i doświadczonych kucharzy. Okaże się idealnym rozwiązaniem zarówno dla domatorów, jak i osób pracujących czy aktywnych fizycznie.

Aż kilkanaście planów żywieniowych!

Pierwszą z naszych propozycji jest catering dietetyczny w wersji “Standard”. To opcja dla klientów z miejscowości Zielona Góra, którym zależy na menu zdrowym i bogatym w składniki odżywcze. Posiadamy także specjalistyczne plany żywieniowe – diety “Sarenka” i “Modelka” pozwolą pozbyć się niechcianych kilogramów, a opcja “Sport” ułatwi zbudowanie pożądanej masy mięśniowej. W naszej ofercie znajdziesz także popularne, skutecznie diety: wegetariańskie, ketogeniczne oraz paleo. O zdrowy organizm pozwoli zadbać dodatkowo detox sokowy, wspierając pozbywanie się z ciała zbędnych toksyn.

Catering dietetyczny Kapitan Cook w praktyce

Każdego dnia otrzymasz od nas nawet pięć pełnowartościowych posiłków, bogatych w mikro- oraz makroelementy. Zależy nam na Twoim komforcie, dlatego z codziennej diety możesz wykluczyć najmniej lubiane produkty. Jedzenie na bazie naturalnych, nieprzetworzonych składników dostarczymy we wskazane miejsce w miejscowości Zielona GóraCatering dietetyczny dowozimy w ergonomicznych boxach, zapakowanych próżniowo. Takie rozwiązania, które uniemożliwiają rozwój bakterii, sprawdzą się zarówno w domu, jak i w pracy lub na treningu. Oszczędzaj czas, jedz smacznie oraz zadbaj o zdrowie z Kapitan Cook!

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940