Dieta wege+ryby - catering dietetyczny Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź i Trójmiasto: Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolice - smacznego Kapitan Cook

Dieta wege+ryby

Dieta wege+ryby

Catering dietetyczny Kapitan Cook oferuje znakomite rozwiązania dla wszystkich osób dbających o zdrowe odżywianie. Pełnowartościowe, zbilansowane posiłki pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów oraz pozwalają na zachowanie energii i dobrego nastroju każdego dnia. Dla osób będących zwolennikami lekkich posiłków, z których wyeliminowane zostało mięso, polecamy naszą propozycję w postaci diety wege+ryby. To najkorzystniejsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią, albo też nie chcą spożywać mięsa, natomiast zależy im na dostarczaniu pełnowartościowego białka o wysokiej przyswajalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Dieta wege+ryby to korzystna alternatywa dla wegetarianizmu

Dieta wege+ryby to dobry wybór dla Klientów, którzy nie spożywają białego i czerwonego mięsa ze względów etycznych lub zdrowotnych. Zastosowanie w codziennych posiłkach ryb i owoców morza stanowi świetną alternatywę, pozwala na dostarczenie białka, a także nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3. Produkty rybne to wiele korzyści zdrowotnych. Ich obecność w diecie może zapobiegać zawałom serca oraz występowaniu nowotworów. Spożywanie ryb korzystnie wpływa także na układ krążenia i obniża poziom cholesterolu. Tego rodzaju sposób odżywiania należy do jednego z najzdrowszych. Przygotowywane przez nas posiłki bazują na dużej ilości warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych oraz ryb. Dostarczają cennych witamin i składników mineralnych, takich jak wapń, magnez, jod, selen i fluor.

Pysznie i zdrowo, czyli dieta z Kapitan Cook

Nasza oferta skierowana jest do osób, które zamierzają odżywiać się w sposób zdrowy i jednocześnie bardzo smaczny. Dzięki cateringowi dietetycznemu nie trzeba również tracić swojego czasu na gotowanie. Dzięki temu mniej czasu spędzimy również w sklepach, gdyż zakupy okażą się zbędne. Posiłki dostarczane są pod drzwi Klienta, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie. Brak konieczności zmywania brudnych naczyń oznacza większy porządek w kuchni. Wybór konkretnego rodzaju diety gwarantuje, że zawsze otrzymamy składniki niezbędne dla naszego organizmu. Starannie dobrane, z odpowiednią ilością kalorii produkty oraz określona liczba posiłków w ciągu dnia są bardzo istotne dla naszego metabolizmu i zachowania dobrego zdrowia. Takie rozwiązanie bardzo pomaga w zmianie złych nawyków żywieniowych.

Kapitan Cook – nasza dieta

Pragnąc skorzystać z diety wege+ryby, można zdecydować się na kilka wariantów różniących się od siebie kalorycznością. W zależności od zapotrzebowania kalorycznego posiadamy zestawy zawierające 1000, 1300, 1500, 1700, 2000 oraz 2500 kcal. Nasi Klienci otrzymują aż 5 pysznych posiłków w ciągu dnia. Dzięki temu nie odczuwa się głodu i nie ma potrzeby podjadania pomiędzy posiłkami. W naszym jadłospisie znaleźć można dużą ilość świeżych warzyw i owoców. Zadbaliśmy również o pyszny podwieczorek każdego dnia oraz sycące obiady, na przykład na bazie ciecierzycy, kaszy i zdrowych ryb. Całość jest starannie zapakowana oraz dostarczona pod wskazany w zamówieniu adres.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 4
Danie 1
Danie 6
Danie 5
Danie 2
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU