Kapitan Cook - Catering dietetyczny w Kielcach - smacznego!

Catering dietetyczny dla wymagających - Kielce

Zdrowy wygląd, dużo energii, wymarzona sylwetka – tak wiele możesz zyskać, zamawiając catering dietetyczny firmy Kapitan Cook. Nasi klienci z miasta Kielce mają do wyboru ponad 10 propozycji planów żywieniowych, które łatwo dostosować do własnych potrzeb. To Ty decydujesz, przez ile dni w tygodniu otrzymasz posiłki oraz wskazujesz miejsce dostawy. Z menu możesz wyłączyć najmniej lubiane składniki. W każdym przypadku wykorzystujemy tylko najlepszej jakości, świeże, nieprzetworzone produkty.

Dieta układana przez specjalistów

Za projektowanie planów żywieniowych odpowiadają wykwalifikowani dietetycy. Wskazane przez nich pomysły w życie wprowadzają doświadczeni kucharze Kapitana Cooka, którzy z produktów potrafią wycisnąć maksimum aromatu. Dzięki temu połączeniu możesz liczyć na zdrowe posiłki o świetnym smaku. Poza tym, dbamy, abyś w miejscowości Kielce catering dietetyczny otrzymał w wygodnej formie. Jedzenie dowozimy w ergonomiczny, specjalnie zapakowanych boxach. Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie zarówno w domu, jak i w pracy.

Idealna sylwetka? Z Kapitan Cook to możliwe!

W Kapitan Cook stawiamy na indywidualne podejście do Twoich potrzeb, oferując ponad 10 planów żywieniowych. W każdym z nich możesz zdecydować się na menu o różnej kaloryczności. Na przykład dieta “Sport”, przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, liczy sobie dziennie od 1000 do nawet 4500 kalorii. W redukcji masy pomogą za to menu “Sarenka” lub “Modelka”. Dla osób o dokładnie sprecyzowanych oczekiwaniach mamy dodatkowo diety: paleo, ketogeniczne, wegetariańskie, bez glutenu czy też bez laktozy. Warto przetestować również detox sokowy.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940