Catering Detoks Sokowy Bydgoszcz | Fit Catering | Kapitan Cook

Catering - Bydgoszcz

Większość z nas wie, że w każdym posiłku powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi niezbędną ilość potrzebnych witamin oraz składników odżywczych. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak prawidłowo skomponować codzienną dietę oraz jakie składniki w niej ująć, a jakie wyeliminować. Z pomocą przychodzi jednak Kapitan Cook, który w swojej ofercie uwzględnił również catering dietetyczny oferowany także mieszkańcom Bydgoszczy.Znajdujące się w naszej ofercie rodzaje diet oferowane są klientom Kapitana Cook z możliwością dostawy. Jest to niezwykle praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, gdyż nie musimy tracić cennego czasu na przygotowywanie zróżnicowanych posiłków, a często również płacić za produkty kupowane w sklepie, których później nie wykorzystamy.

Dla kogo są nasze diety? Tak naprawdę dla wszystkich, gdyż każda osoba znajdzie u nas dietę dopasowaną do swojego stylu życia oraz oczekiwań. Mamy coś dla osób aktywnie uprawiających sport, dla wegetarian, osób chcących pozbyć się dodatkowych kilogramów, czy też takich, którym zależy na zdrowej i zrównoważonej diecie podczas każdego dnia w pracy.

Dieta pudełkowa – Bydgoszcz. Rozwiązanie dla każdego!

Dieta odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu każdego człowieka, a my wiemy, jak podejść do niej w sposób indywidualny i optymalny. Rozumiemy także wyzwania dzisiejszego świata, potrzebę intensywnej pracy i wiecznego zabiegania. Dlatego też nasz catering pudełkowy spełni oczekiwania osób, które poszukują diety dopasowanej do nich pod kątem kaloryczności, czy też trybu życia. Dieta modelka dedykowana jest kobietom, które szczególnie dbają o linię i nie chcą dostarczać swojemu organizmowi przypadkowego, często również tzw. śmieciowego jedzenia. Dieta tego rodzaju bazuje głównie na warzywach, owocach, pełnowartościowych węglowodanach, chudym mięsie i rybach. W menu znajdziemy m.in. papardelle w sosie kaparowym i pieczonym łososiem, czy też smoothie marchwiowo-brzoskwiniowe. Z kolei z diety paleo powinny skorzystać te osoby, które poszukują posiłków będących odpowiedzią na coraz bardziej przetworzoną żywność. Paleo to bowiem nie tylko sposób odżywiania się, ale także styl życia. Jest to również dobry wybór dla tych klientów, którzy intensywnie trenują. W jadłospisie znajdziemy m.in. rybę pieczoną w ziołowym pesto z warzywami oraz chleb paleo z pastą jajeczną. Co bardzo ważne, w naszym fit cateringu dietetycznym klient może sam wskazać, jaką kaloryczność ma mieć przygotowywana dla niego dieta.

Dieta z dostawą – Bydgoszcz

Jedną z propozycji w naszej ofercie fit cateringu z dostawą jest także dieta standard, która dedykowana jest osobom chcącym wprowadzić równowagę do swojego życia, utrzymywać zdrowy styl życia i jednocześnie dbać o sylwetkę. W tej diecie uwzględniliśmy m.in. takie dania jak roladki z tortilli z pastą jajeczną, suszonymi pomidorkami i ogórkiem.

Niewątpliwą zaletą oferowanej przez Kapitana Cook diety pudełkowej jest wspomniana różnorodność w przygotowywanych posiłkach, ale także wygodny dowóz pod wskazany adres. Ponadto można samodzielnie ustawić kaloryczność posiłków, jak i czas ich dostawy, adres oraz liczbę dni, przez które realizować będziemy catering. Nie należy się też obawiać, że posiłki przygotowywane w ramach diety pudełkowej z dostawą będą „bez smaku”, mało urozmaicone, czy też mało zachęcające. Nasze diety wyróżnia naprawdę duży stopień różnorodności, dzięki czemu, krótko mówiąc, dieta się nie znudzi. Ponadto przywiązujemy dużą wagę do odpowiedniej prezencji naszych dań, dzięki czemu wyglądają one bardzo dobrze i równie dobrze smakują. Każdy posiłek w ramach cateringu pudełkowego pakowany jest do specjalnie przystosowanego pudełka, a następnie zamykany hermetycznie, aby zatrzymać świeżość dania. Ofertę kierujemy do mieszkańców Bydgoszczy, ale również innych polskich miast.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940