Catering Paleo Bydgoszcz - Kapitan Cook

Catering Paleo Bydgoszcz

Catering Paleo Bydgoszcz

Szukasz najwyższej jakości cateringu Paleo w wersji Samuraj w miejscowości Bydgoszcz? Dobrze trafiłeś! Oferujemy starannie opracowany jadłospis Paleo bazujący na najwyższej jakości składnikach. Zapomnij o codziennych zakupach czy gotowaniu i już dziś wypróbuj naszej diety pudełkowej Kapitan Cook!

Dieta Paleo – co to takiego?

Na czym dokładnie polega dieta Paleo? W skład tego typu jadłospisu wchodzą głównie mięso, ryby, jajka, grzyby, orzechy, warzywa oraz owoce. Jego cechą charakterystyczną jest równowaga pomiędzy spożyciem produktów zwierzęcych oraz roślinnych. Jak sama nazwa wskazuje, catering Paleo w Bydgoszczy nawiązuje do zasad odżywiania charakterystycznych dla ludności z ery paleolitu. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to dieta w popularnym znaczeniu tego słowa. Związane jest to z tym, że eliminuje ona pokarmy nie ilościowo, lecz jakościowo. Jadłospis Paleo bazuje na założeniu, zgodnie z którym człowiek żyjący we współczesnym świecie nie dopasował się jeszcze do przyjmowania produktów, takich jak strączki, zboża, cukier czy nabiał.

Dieta Paleo – dla kogo?

Kto może korzystać z tego typu diety? To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na zdrowym, racjonalnym żywieniu. Cateringu Paleo w mieście Bydgoszcz bez obaw wypróbować mogą także Ci, którzy chcą zrzucić nadmiar kilogramów lub cierpią na rozmaite alergie czy nietolerancje pokarmowe. Chcąc przejść na taką dietę, należy sobie zdawać sprawę z tego, że wiąże się ona ze znaczącą zmianą dotychczasowych nawyków żywieniowych. Niezbędna jest tutaj rezygnacja z produktów niezdrowych i wysoce przetworzonych. Zaliczają do nich między innymi: konserwanty, barwniki czy homogenizowany nabiał. Jak wygląda taka dieta w wydaniu Kapitan Cook? Składa się ona z 4 posiłków. Pierwsze 3 są białkowo-tłuszczowe. Ostatni uwzględnia natomiast węglowodany. Posiłki przyrządzane są na bazie najwyższej jakości, nieprzetworzonych składników. Do tego celu nasi kucharze wykorzystują między innymi pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, zaufanych dostawców mięso, ryby, owoce morza, warzywa, owoce, jajka, nasiona, orzechy oraz kiszonki. Oferujemy następujące warianty cateringu Paleo Bydgoszcz: 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal, 3500 kcal i 4000 kcal. Z myślą o osobach regularnie uprawiających sport oraz tych, które prowadzą wysoce aktywny styl życia, opracowaliśmy plan żywieniowy Samuraj, który bazuje na założeniach Paleo.

Dieta pudełkowa Kapitan Cook – co warto wiedzieć na jej temat?

Czym charakteryzuje się oferowany przez nas catering dietetyczny? Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom (do domu czy pracy) zdrowe, zbilansowane, smaczne, sycące i starannie przygotowane posiłki. Gwarancją świeżości jest tutaj fakt, iż rozwożone są one w warunkach chłodniczych. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi, doświadczonymi kucharzami i dietetykami, dla których zdrowe odżywianie jest kwestią priorytetową. Dlaczego warto postawić na catering Paleo w Bydgoszczy? Dzięki niemu jesteś w stanie zrzucać nadprogramowe kilogramy, jedząc zdrowo, smacznie i wygodnie. Możesz zapomnieć o codziennych, czasochłonnych zakupach i gotowaniu. Jako że nasze diety są odpowiednio zbilansowane, możesz zapomnieć o uczuciu głodu i podjadaniu. Co jeszcze charakteryzuje oferowany przez Kapitan Cook jadłospis pudełkowy? Dajemy naszym klientom możliwość wykluczenia 3 różnych posiłków w każdej diecie, dopasowując je w ten sposób do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zapewniamy największą różnorodność potraw wśród wszystkich cateringów tego typu działających na terenie Polski. Miłośników stylu życia eko z pewnością ucieszy fakt, iż do naszych posiłków dostarczamy ekologiczne sztućce oraz opakowania. Oferujemy także możliwość zmiany miejsca dostawy.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 6
Danie 5
Danie 1
Danie 4
Danie 7
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940