Kapitan Cook - Catering dietetyczny w Lublinie - smacznego!

Catering dietetyczny w Lublinie

Catering dietetyczny Kapitan Cook dla mieszkańców Lublina to pełnowartościowe, smaczne posiłki. Zgodnie z wybranym planem żywieniowym dostarczymy je w umówionych terminach we wskazane miejsce. Proponujemy menu dedykowane osobom aktywnym, pracownikom biurowym oraz wszystkim, którzy chcą zadbać o sylwetkę oraz dobre samopoczucie. Gwarantujemy najwyższą jakość jedzenia, ponieważ posiłki to efekt wspólnej pracy doświadczonych dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy.

Idealna sylwetka wymaga odpowiedniej diety

Trening to istotny element walki o idealną sylwetkę, ale bez odpowiedniej diety o sukces będzie trudno. Warto w tej kwestii zaufać marce Kapitan Cook. Oferujemy plany żywieniowe stworzone przez ekspertów. Dzięki menu “Sarenka” lub “Modelka” w bezpieczny dla zdrowia sposób zredukujesz ilość przyjmowanych kalorii oraz wyrobisz sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, czego efektem będzie zgrabna sylwetka. W ofercie posiadamy również catering dietetyczny dla sportowców z miasta Lublin. To opcja z optymalnymi dawkami białka oraz węglowodanów dla osób zdecydowanie stawiających na aktywność fizyczną.

Zadbaj o własne zdrowie

Odpowiednio dobrany catering dietetyczny poprawia ogólny stan organizmu, dlatego w mieście Lublin oferujemy bogaty wybór specjalnych planów żywieniowych. Zależnie od potrzeb zamówisz menu bezglutenowe lub pozbawione laktozy. W Twoje ręce oddajemy również skonstruowane przez dietetyków popularne diety wegetariańskie, paleo i ketogeniczne. W ramach każdej z nich codziennie otrzymasz od 4 do 5 posiłków bogatych w niezbędne składniki odżywcze. Kucharze Kapitan Cook tworzą potrawy z kuchni z całego świata, bazując na świeżych, najwyższej jakości produktach.

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940