Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa - catering dietetyczny bez glutenu Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław i Łódź - tanio - smacznego Kapitan Cook

Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa

Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa

Dieta eliminuje produkty będące źródłem laktozy i glutenu. Mimo iż jest to dieta eliminacyjna, jest bardzo urozmaicona i bogata w składniki odżywcze.

Co to za dieta?

Dietetyczny catering bez glutenu i laktozy łączy założenia programu bezglutenowego oraz bezlaktozowego, eliminując produkty zawierające te alergeny w swoim składzie. Tego typu jadłospis bardzo często stanowi remedium na wiele różnych chorób cywilizacyjnych i znajduje szerokie zastosowanie w szczególności w przypadku schorzeń autoimmunologicznych.

Dla kogo?

Dieta bez glutenu i laktozy jest przeznaczona dla osób ze szczególną wrażliwością na występowanie glutenu i laktozy w pożywieniu.

Z dietetycznego cateringu bez glutenu i laktozy mogą korzystać zarówno osoby zdrowe, jak i cierpiące na nietolerancję tego rodzaju składników pokarmowych, w tym także pacjenci ze zdiagnozowaną celiakią czy chorobą Hashimoto.

Najczęściej zamawiana jest przez osoby z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi, osobami cierpiącym na choroby autoimmunologiczne.

Dla zachowania pełnej równowagi, tak aby dieta była zdrowa, zbilansowana i dostarczała niezbędnych składników odżywczych, zastąpiono je produktami naturalnie niezawierającymi glutenu i laktozy. W naszym programie wykorzystujemy ich wysokiej jakości substytuty, czyli zboża naturalnie bezglutenowe takie jak ryż, kukurydza czy gryka oraz roślinne zamienniki nabiału (tofu, mleko roślinne itp.).

Posiłki są różnorodne i odpowiednie skomponowane, co zapobiega niedoborom wapnia, który jest ważnym składnikiem budulcowym kości i zębów.

Co możesz zyskać?

Dzięki dietetycznemu cateringowi bezglutenowemu i bezlaktozowemu pozbędziesz się lub zminimalizujesz uciążliwe dolegliwości związane ze spożyciem glutenu i laktozy, schudniesz lub utrzymasz wagę na odpowiednim poziomie, wyregulujesz metabolizm, a także dostarczysz organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Dodatkowo poprawisz funkcjonowanie układu pokarmowego, oczyścisz organizm i zmniejszysz ochotę na słodycze.

Stosując nasz program, zapobiegniesz też efektowi jo-jo, gdyż posiłki są sycące, regularne i odpowiednio zbilansowane, aby przyspieszyć metabolizm bez konieczności głodzenia się.

Dieta występuje w 5 wariantach kalorycznych: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal, 2000 kcal.

Dietetyczny catering bezglutenowy tanio proponujemy przede wszystkim mieszkańcom takich miast jak Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Toruń, Poznań, Warszawa, Łódź oraz Wrocław.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 6
Danie 5
Danie 2
Danie 7
Danie 3
Danie 1
Danie 4
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU