Catering Dietetyczny Łódź | Dieta Pudełkowa Łódź | Kapitan Cook

Kapitan Cook - Twój codzienny fit catering w Łodzi

Zdrowy styl życia jest nie tylko modą, ale i koniecznością, jeśli chcemy cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz dbać o swoją sylwetkę. Odpowiednia, zbilansowana dieta wpływa na nasz nastrój, energię niezbędną do aktywności fizycznej i każdy aspekt funkcjonowania organizmu. W dzisiejszych czasach, ze względu na życie w biegu oraz ciągłe zapracowanie, bardzo trudno jest utrzymywać zdrowy styl życia, dlatego w odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów stworzyliśmy atrakcyjną usługę cateringu dietetycznego, oferowanego na terenach całego miasta Łodzi i okolic.

Gwarantujemy najwyższą jakość zarówno dowozu, jak i precyzyjnie zbilansowanych posiłków. Usługi Kapitan Cook ą w pełni profesjonalne i fachowe, dzięki współpracy z wykwalifikowanymi kucharzami i dietetykami. Dla naszych klientów z Łodzi stworzyliśmy ciekawą ofertę diet pudełkowych składającą się z różnego rodzaju wariantów, opartych na indywidualnych potrzebach każdej osoby, celach, nietolerancjach żywieniowych oraz prowadzonym trybie życia. Dzięki temu nasze usługi kierowane są do najszerszej grupy odbiorców, zarówno tych, którzy pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe, jak i podążać za zdrowym stylem życia, zredukować wagę czy dążyć do wymarzonej sylwetki, jak i osób, które po prostu nie mają czasu na gotowanie lub żyją w ciągłym biegu. Oferujemy diety z dostawą w określonym wymiarze kalorycznym, catering pudełkowy z konkretną nietolerancją żywieniową, czy też dietę przygotowaną dla profesjonalnych sportowców. Działamy na terenie całej Polski, w tym Łodzi i okolic dowożąc codziennie idealnie zbilansowany catering dietetyczny pod wskazany adres. Kapitan Cook to najwyższa jakość usług, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Nie tylko zdrowo i pełnowartościowo, ale przede wszystkim smacznie – catering z dowozem na terenie Łodzi

Kapitan Cook to doświadczona firma specjalizująca się w cateringu dietetycznym, której głównym celem jest tworzenie pełnowartościowych, naturalnych i smacznych posiłków. Pragniemy walczyć ze stereotypem mówiącym o tym, że zdrowe jedzenie jest nieatrakcyjne i bezsmakowe. W prezentowanej przez nas ofercie diety i cateringu z dowozem na terenie Łodzi gwarantujemy posiłki, dzięki którym klienci będą mogli odkryć zupełnie nowe smaki i wspaniałe aromaty przygotowywanych przez nas każdego dnia dań. Nasze diety pudełkowe nie tylko zapewnią podążanie za zdrowym stylem życia, ale także zadowolą każde podniebienie. Podczas komponowania dań do każdego cateringu dietetycznego wykorzystujemy dokładnie wyselekcjonowane, naturalne produkty, które pozwalają na tworzenie pełnowartościowych posiłków. Dodatkowo starannie je bilansujemy, by śniadania, obiad, podwieczorek oraz kolacja dostarczały odpowiedniej ilości kalorii niezbędnej do zaspokojenia indywidualnych potrzeb bądź osiągnięcia sprecyzowanych celów. W fit cateringu wege+ryby bądź bez laktozy i glutenu komponujemy dania z pomysłem i kreatywnością, tak by w żadnym dniu nie powodowały znudzenia czy braku apetytu. Jesteśmy firmą cateringową, której zależy, aby catering pudełkowy dostarczany na terenie Łodzi i okolic łączył w sobie zdrowy i pełnowartościowy charakter z niezwykłym smakiem oraz pysznymi, wizualnymi kompozycjami. Czas oraz miejsce dowozu cateringu ustalane są indywidualnie.

Catering pudełkowy w Łodzi – wybierz dietę dla siebie!

Diety pudełkowe w całej Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Współcześni klienci pragną bowiem dbać o swoją sylwetkę i zdrowie, ale bardzo często nie mają na to czasu. Dla osiągnięcia wymarzonych rezultatów i podążania za zdrowym stylem życia aktywność fizyczna musi iść w parze z odpowiednim żywieniem. Jednym z jego głównych aspektów jest jednak spożywanie określonej liczby posiłków bardzo regularnie, na co najlepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. W związku z coraz większą popularnością naszych usług staramy się je poszerzać o nowe możliwości oraz obszary działania. Jednym z miast, do których mamy szansę docierać z cateringiem dietetycznym jest Łódź. Catering z dostawą dowozimy także w okolice całego miasta. Dzięki temu, mieszkańcy Łodzi mają okazję korzystać z naszej oferty cateringu z dowozem w atrakcyjnej cenie i przy zachowaniu najwyższej jakości usług!

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940