Catering bezglutenowy Łódź - Kapitan Cook

Catering bezglutenowy Łódź

Catering bezglutenowy Łódź

Właściwie zbilansowana dieta to podstawa dobrego samopoczucia i niezbędnych składników odżywczych wpływających na zdrowie. Gluten jest jednym z alergenów obciążających układ pokarmowy, dlatego przy nadwrażliwości specjaliści zalecają jego redukcję z jadłospisu. Catering bezglutenowy w Łodzi to dieta eliminacyjna o zróżnicowanym poziomie kaloryczności z możliwością dopasowania odpowiedniego wariantu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości produkty pomogą w utrzymaniu zdrowia oraz dobrego samopoczucia.

Dla kogo catering bezglutenowy z dowozem w Łodzi?

Dieta z eliminacją glutenu zazwyczaj stanowi remedium na wiele dolegliwości. Wrażliwość na alergen bardzo często występuje przy schorzeniach autoimmunologicznych. Osoby cierpiące na chorobę Hashimoto i celiakię w czasie spożywania posiłków nawet z niewielką ilością glutenu odczuwają ogromny dyskomfort. Ponadto coraz więcej Klientów bez zdiagnozowanej jednostki chorobowej chętnie decyduje się na dietę ograniczającą spożywanie glutenu do minimum. Catering bezglutenowy w Łodzi jest więc odpowiedzią na tego typu potrzeby. Pozwoli zacząć zdrowo się odżywiać, zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i dobre nawyki żywieniowe.

Catering bezglutenowy na terenie Łodzi to zbilansowana dieta bez alergenu. Z menu całkowicie wyeliminowane są zboża, takie jak pszenica, jęczmień i żyto oraz składniki, które mogłyby zawierać nawet śladowe ilości białka pszenicznego. Dieta pudełkowa jest doskonałą alternatywą dla osób chcących rozpocząć zdrowy tryb życia. Całkowicie eliminuje problem czasochłonnego, samodzielnego przygotowywania posiłków, dzięki czemu zachowana jest regularność spożywania dań oraz dostęp do zbilansowanych składników odżywczych bez ryzyka niedoborów w diecie. Starannie dopasowane menu z uwzględnieniem 5 wariantów kaloryczności według zapotrzebowania na 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal i 2000 kcal z pewnością umożliwi wybór programu, który zagwarantuje sytość i satysfakcję.

Zalety cateringu bezglutenowego w Łodzi

Z pewnością największą zaletą cateringu bezglutenowego dostarczanego na terenie Łodzi jest dostęp do bogatej w składniki odżywcze diety pozbawionej alergenu. Zdrowie i komfort to czynniki decydujące o wyborze konkretnego programu żywieniowego. Nie bez znaczenia pozostaje też wygoda. Skomponowane posiłki zamknięte w szczelnych opakowaniach dostarczane są pod wskazany adres, co całkowicie eliminuje czasochłonny proces przygotowywania dań, a tym samym motywuje do zdrowego odżywiania się zgodnie z zaleceniami dietetyka.

Dieta pudełkowa umożliwia również budowanie dobrych nawyków żywieniowych. Syte posiłki dostarczają niezbędne zapotrzebowanie kaloryczne na cały dzień, a zatem ryzyko chęci podjadania niezdrowych przekąsek jest niewielkie. Starannie dopasowane menu umożliwia utrzymanie satysfakcjonującej wagi lub też umożliwia efektywną redukcję tkanki tłuszczowej bez efektu jo-jo. Catering bezglutenowy w Łodzi to nie tylko istotna poprawa samopoczucia i zdrowia osób z dolegliwościami, pogłębiającymi się w przypadku spożywania białka roślinnego, ale komfort dla wszystkich, którzy pragną wyeliminować gluten z codziennej diety.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 3
Danie 6
Danie 5
Danie 4
Danie 2
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940