Catering wegetariański Łódź - Kapitan Cook

Catering wegetariański Łódź

Catering wegetariański Łódź

Wiele osób decyduje się współcześnie na rezygnację z jedzenia mięsa i przejście na wegetarianizm. Dieta wegetariańska jest aktualnie jedną z najbardziej popularnych. Wegetarianizm bazuje głównie na produktach roślinnych, takich jak warzywa, ziarna zbóż, nasiona, owoce, orzechy czy grzyby. W naszej ofercie obejmującej dietę pudełkową dla osób o różnych wymaganiach nie mogło zabraknąć cateringu wegetariańskiego, realizowanego również na terenie Łodzi i okolic. Mieszkańcy tego miasta mają okazję zamówienia diet pudełkowych, które codziennie będą dostarczane pod wskazany adres, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości usług.

Catering wegetariański Kapitan Cook jest precyzyjnie skomponowany tak, by wszystkie produkty roślinne dobrze się ze sobą łączyły i nie tylko były zdrowe, ale także bardzo smaczne i aromatyczne. Niniejszą opcję można także wzbogacić o tłuszcze rybne, co stanowi bardzo ciekawe rozwiązanie i urozmaica posiłki. Przygotowując dania dla klientów z Łodzi wykorzystujemy tylko i wyłącznie naturalne składniki pochodzące od sprawdzonych producentów. Dzięki temu nasz catering wegetariański jest pełnowartościowy, dobrze zbilansowany, a co najważniejsze pyszny!

Zdrowie i lepsze samopoczucie

Catering wegetariański Kapitan Cook oferowany również mieszkańcom Łodzi nie został pozbawiony obecności ryb, ponieważ są one dobrym źródłem energii. Dzięki temu propozycja diety wegetariańskiej jest nadal bardzo zdrowa i pełnowartościowa, ale może zostać o wiele bardziej urozmaicona i zróżnicowana. Dieta pudełkowa Kapitan Cook to nie tylko dbałość o zdrowie, ale również oszczędność pieniędzy i czasu, który musiałbyś poświęcić na gotowanie. Dania pakujemy próżniowo, dzięki czemu nie staje się suche. Uniemożliwia to też rozwój bakterii. Jedzenie dłużej pozostaje zachęcające i świeże. Dieta wegetariańska stanowi potwierdzenie, że wyeliminowanie z codziennego jadłospisu mięsa pozwala na lepsze samopoczucie i wyraźnie odczuwaną „lekkość” po każdym posiłku. Jej efekty mają korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu, a także potrafią zmniejszyć ryzyko wystąpienia niektórych chorób.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 6
Danie 2
Danie 4
Danie 1
Danie 7
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940