Catering sportowy Łódź - Kapitan Cook

Catering sportowy Łódź

Catering sportowy Łódź

Uprawianie sportu oraz aktywność fizyczna wiążą się nie tylko z wysiłkowymi treningami, ale także odpowiednio dostosowaną i zbilansowaną dietą. Dopiero w momencie, w którym ćwiczenia fizyczne idą w parze z planem żywieniowym, można osiągać wymarzone efekty w budowaniu sylwetki, dążeniu do celów sportowych czy redukcji wagi ciała. Specjalnie z myślą o największych miłośnikach aktywności fizycznej stworzyliśmy ciekawą ofertę cateringu sportowego, dostarczanego na terenach Łodzi i okolic.

Wszystkim mieszkańcom tego miasta gwarantujemy najwyższą jakość usług, za którą kryją się właściwie dobrana ilość kalorii do ustalonej aktywności fizycznej, precyzyjnie przygotowywane i zbilansowane posiłki, różnorodność, smak, aromatyczność oraz codzienne dostarczenie diety pudełkowej pod wskazany adres. Wystarczy jedynie wybrać catering sportowy, określić jego kaloryczność, czas, miejsce oraz początkową datę realizacji usługi, a my zajmiemy się całą resztą. Dzięki temu każdy mieszkaniec Łodzi będzie mógł rozpocząć wygodną dietę pudełkową, która pozwoli osiągać wyznaczone cele.

Dla sportowców i największych miłośników aktywności fizycznej

Catering sportowy to dieta pudełkowa specjalnie ułożona i skonstruowana pod potrzeby sportowców oraz największych miłośników aktywności fizycznej. Charakteryzuje się dużą kalorycznością, ustaloną w zgodzie z wysiłkiem treningowym. Catering sportowy pozwala na dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości energii, co ma duże znaczenie, jeśli często uprawiasz sport bądź odbywasz regularne treningi.

Catering sportowy realizowany przez firmę Kapitan Cook i oferowany na terenie Łodzi oraz okolic dostarczy Ci wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Posiłki będą zachęcające, smaczne, świeże i pożywne. Każdego dnia przygotowujemy je z najwyższej jakości składników będących bazą do przygotowywanych przez nas dań. Co więcej, dzięki naszej usłudze oszczędzasz czas i pieniądze. Dzięki temu możesz skupić się na dążeniu do celu eliminując problem braku czasu w przygotowywaniu dużych i regularnych posiłków.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 2
Danie 1
Danie 5
Danie 4
Danie 6
Danie 3
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940