Catering keto Łódź - Kapitan Cook

Catering keto Łódź

Catering keto Łódź

Dieta ketogeniczna nie została jeszcze aż tak rozpowszechniona, by mogła cieszyć się dużą popularnością, lecz budzi spore zainteresowanie szczególnie osób mających problem ze skuteczną redukcją wagi ciała. Pozwala bowiem na osiągnięcie szybkich efektów w spalaniu tkanki tłuszczowej za pomocą zwiększenia podaży tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów.

W ofercie Kapitan Cook nie mogło zabraknąć cateringu keto dowożonego na terenie Łodzi oraz okolic. Jest to jednak dieta, której stosowania nie zaleca się na własną rękę, lecz tylko i wyłącznie przy pomocy specjalistów oraz medyków. W prezentowanym przez nas cateringu keto oferowanym na terenie całej Łodzi oraz okolic, dobieramy tłuszcze zarówno zwierzęce, jak i roślinne w sposób precyzyjny oraz dobrze skomponowany. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby nasze diety pudełkowe nie tylko pozwalały osiągać redukcję wagi ciała czy podążać za zdrowym stylem życia, ale przede wszystkim były smaczne i urozmaicone.

Założenia diety ketogenicznej

Atutem cateringu keto, wpływającym na szybką redukcję wagi ciała, jest czerpanie energii z tłuszczów oraz białka, a nie jak to zazwyczaj bywa – z węglowodanów. Dzięki temu tkanka tłuszczowa spala się o wiele szybciej, po czym następują zadowalające efekty. Prezentowany przez nas catering keto dostarczany do klientów z Łodzi oraz okolic wytwarza ciała ketonowe, które hamują uczucie głodu. Warto zdać sobie sprawę, że jest to dieta bardzo restrykcyjna, dlatego liczba dozwolonych produktów jest bardzo ograniczona. Należy się do niego przyzwyczaić, ponieważ mimo tego, że staramy się urozmaicać nasz catering keto, to początkowo posiłki mogą dawać wrażenie bez smaku czy jałowych.

Dieta ketogeniczna jest dobrym rozwiązaniem dla tych osób, które chcą zredukować wagę ciała, ale też zaoszczędzić czas i pieniądze. Kapitan Cook za Ciebie dobierze odpowiednie składniki, z których przygotuje pyszne, sycące, świeże i pożywne dania, które w praktycznych, pakowanych pudełkach zostaną dostarczone pod Twój adres.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 2
Danie 1
Danie 5
Danie 3
Danie 7
Danie 4
Danie 6
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940