Catering biurowy Łódź - Kapitan Cook

Catering biurowy Łódź

Catering biurowy Łódź

W przygotowanej przez nas ofercie diet pudełkowych dostarczanych na terenie Łodzi i okolic można znaleźć również catering biurowy, który jak sama nazwa wskazuje pozwala na dbałość o zróżnicowaną i zdrową dietę tym osobom, które dużo pracują, większość czasu spędzają za biurkiem i nie mają go jednocześnie wystarczająco na własnoręczne przygotowywanie posiłków.

Bardzo często dużym problemem w dążeniu do wymarzonej sylwetki bądź prowadzeniu zdrowego stylu życia jest spędzanie przez osoby pracujące większości dnia w pozycji siedzącej, a także szybkie, nie zawsze zdrowe przekąski. By móc osiągać zadowalające efekty zarówno zdrowotne, jak i w obszarze redukcji wagi ciała, plan żywieniowy powinien być odpowiednio zbilansowany, pełnowartościowy i regularnie realizowany. Zapracowanie oraz brak czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków przyczyniają się do otyłości, problemów zdrowotnych oraz gorszego samopoczucia. Dlatego dla zapracowanych mieszkańców Łodzi stworzyliśmy ciekawą dietę pudełkową, która pozwoli na kontynuację zdrowego stylu życia i dbanie o ten aspekt również w pracy. Catering biurowy z dostawą pod każdy wskazany adres w Łodzi składa się z II śniadania, obiadu oraz podwieczorku, czyli pozwala na dostarczenie właściwej liczby kalorii podczas czasu spędzanego w pracy.

Zachowaj regularność jedzenia nawet w pracy

Catering biurowy Kapitan Cook składa się z kilku posiłków dostarczanych pod firmę (lub na inny adres) danego klienta. Dzięki temu osoba spędzająca 8h bądź więcej za biurkiem ma możliwość zachowania trybu regularnego spożywania pełnowartościowych posiłków, co wpływa zarówno na jej zdrowie, jak i osiągnięcie pożądanej wagi oraz sylwetki. Dla zapracowanych osób dużym wyzwaniem jest powrót do domu i codzienne przygotowywanie dobrze zbilansowanych posiłków do pracy na drugi dzień. Wiąże się to z brakiem czasu bądź po prostu ochoty ciągłego gotowania i realizowania pomysłów na nowe dania. Jeśli wiesz, że catering biurowy jest propozycją dla Ciebie, zgłoś się po dietę pudełkową przygotowywaną przez naszą firmę Kapitan Cook. Od teraz nie będziesz już musiał się martwić o regularność żywienia w pracy oraz zbilansowane posiłki!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 6
Danie 7
Danie 4
Danie 5
Danie 3
Danie 1
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940