Dieta Paleo - catering Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław, Łódź, Gdańsk i Trójmiasto - smacznego Kapitan Cook

Dieta Paleo

Dieta Paleo

Bazująca na współczesnym pożywieniu dieta Paleo składa się głównie z warzyw, owoców, jajek, orzechów, ryb, grzybów oraz mięsa. To program, który zakłada równowagę między spożyciem produktów roślinnych i zwierzęcych. Chociaż nawiązuje do zasad odżywiania pochodzących z ery paleolitu, nie naśladuje jednak całkowicie sposobu, w jaki odżywiali się nasi praprzodkowie.

Nie jest to również dieta w popularnym tego słowa znaczeniu, ponieważ nie limituje ilościowo pokarmów, a jakościowo.

Co to za dieta?

Dieta Paleo, jaką proponuje nasz catering dietetyczny, opiera się na założeniu, że współczesny człowiek nie dostosował się jeszcze do spożywania współcześnie dostępnych produktów takich jak zboża, nabiał, cukier czy strączki. Za tego rodzaju sposobem odżywiania stoją tysiące badań lekarzy, biologów i dietetyków, którzy zgodnie twierdzą, że Paleo to nie tylko dieta, ale także styl egzystencji, mający na celu dostosowanie współczesnego trybu życia do możliwie najbardziej naturalnego.

Dla kogo?

Z cateringu bazującego na diecie Paleo mogą skorzystać wszystkie osoby, które chcą odżywiać się zdrowo i racjonalnie. Program PALEO jest skierowany także do osób, które pragną zrzucić nadprogramowe kilogramy, a także cierpią na różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe i alergie.

Dieta wymaga fundamentalnej zmiany nawyków żywieniowych, polegających przede wszystkim na odrzuceniu przetworzonych i niezdrowych produktów. Zakłada rezygnację ze zbóż, przetworzonego mięsa, homogenizowanego nabiału, barwników, konserwantów, aromatów itp.

Z diety PALEO mogą również skorzystać osoby uprawiające sport i bardzo aktywny tryb życia. Z myślą o nich stworzyliśmy optymalny plan żywieniowy SAMURAJ, oparty o założenia Paleo. Produkty są możliwie mało przetworzone, dzięki czemu odznaczają się wysoką wartością odżywczą.

Jak wygląda dieta?

Składa się z 4 posiłków. Pierwsze trzy są białkowo-tłuszczowe, natomiast ostatni uwzględnia węglowodany. Posiłki są przygotowywane wyłącznie na bazie wysokiej jakości, nieprzetworzonych surowców. Do przyrządzania dań nasi kucharze wykorzystują między innymi takie produkty jak mięso, ryby, owoce morza, jaja, warzywa, owoce, kiszonki oraz orzechy i nasiona.

W diecie oferujemy poniższe warianty kaloryczne: 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

Catering dieta Paleo Kapitan Cook proponuje przede wszystkim mieszkańcom takich miast jak Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Toruń, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław oraz Łódź.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 4
Danie 5
Danie 2
Danie 6
Danie 7
Danie 1
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU