Catering dietetyczny kujawsko-pomorskie - Kapitan Cook

Catering dietetyczny woj. kujawsko-pomorskie

Produkty spożywcze pochodzące z ekologicznych upraw, a także mięso z lokalnych masarni to priorytety żywieniowe, które reprezentuje nasz catering dietetyczny dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego. Do tego doświadczeni kucharze wyróżniają się doskonałą znajomością łączenia składników w pyszne, zdrowe dania. W ten sposób klienci mogą liczyć na dostawę świeżych, smacznych posiłków w wariancie całodziennym. Bardziej rozbudowane pakiety dietetyczne dotyczą wersji tygodniowych oraz miesięcznych. Niezależnie od indywidualnego wyboru menu ten typ usługi jest dostępny dla mieszkańców:

Zainteresowani mogą też wziąć udział w programie lojalnościowym sieci, gdzie bonusami są kwoty na kolejne zakupy w sklepie online. Ponadto zbieranie talarów Kapitana Cooka może obniżyć koszt rachunku za dany zestaw. W ofercie mamy również vouchery podarunkowe do zrealizowania wśród wszystkich diet z karty. To ciekawa opcja prezentowa na przykład dla miłośnika zdrowego odżywiania.

Catering dietetyczny dla mieszkańców kujawsko-pomorskiego

Bogata, różnorodna propozycja planów żywieniowych w cateringu dietetycznym zachęca do sprawdzenia preferowanej opcji osoby z województwa kujawsko-pomorskiego. Swoją ofertę kierujemy między innymi do osób pragnących:

Wszystkim przedstawionym potrzebom służą właśnie plany diet zawarte w katalogu Kapitana Cooka. Zamówienia można składać także przez aplikację mobilną na smartfony i tablety. Proekologiczny charakter usługi dotyczy też sztućców oraz opakowań, które powstają z surowców biodegradowalnych. W przypadku osób zmagających się z alergiami bądź nietolerancjami pokarmowymi istnieje możliwość indywidualnej konsultacji z dietetykiem. Zasugeruje on najlepszy model postępowania żywieniowego z wersją menu zaproponowaną przez naszych kucharzy.

Gdzie dowozimy

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 3
Danie 2
Danie 1
Danie 5
Danie 6
Danie 4
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940