Catering bezglutenowy Bydgoszcz - Kapitan Cook

Catering bezglutenowy Bydgoszcz

Catering bezglutenowy Bydgoszcz

Wiele osób wykazuje wrażliwość na występowanie glutenu oraz laktozy w pożywieniu. Dotyczy to między innymi profilaktyki i leczenia celiakii lub choroby Hashimoto. Catering bezglutenowy oferowany w Bydgoszczy przez Kapitan Cook to najlepsze rozwiązanie na zapewnienie sobie smacznych i zdrowych posiłków, w których nie znajdą się tego rodzaju składniki. Jest również korzystne dla alergików lub osób cierpiących na nietolerancje pokarmowe i choroby autoimmunologiczne. Catering dietetyczny oznacza najlepiej zbilansowaną, w pełni bezpieczną dla każdego dietę. Dostarczy organizmowi potrzebnych witamin, składników mineralnych, a także odpowiedniej porcji węglowodanów, białka oraz tłuszczu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z oferowanych przez nas usług.

Dieta umożliwiająca wyeliminowanie glutenu

Dla osób cierpiących na choroby glutenozależne szkodliwa okazuje się obecność glutenu w produktach spożywczych. Mają one odmienne przyczyny i symptomy, jednak łączy je fakt, iż z diety należy całkowicie wyeliminować gluten. Może bowiem wywoływać przykre objawy ze strony układu pokarmowego. Tylko restrykcyjna redukcja może okazać się skutecznym sposobem, który pozwoli na poprawienie jakości życia. Wiąże się to z koniecznością bardzo dokładnego dobierania poszczególnych produktów, z których przygotowywane są potrawy. Dla osób nieposiadających odpowiedniej wiedzy lub takich, które nie chcą tracić cennego czasu na poszukiwanie właściwych składników, doskonale sprawdzi się catering bezglutenowy, który zamówić mogą u nas mieszkańcy Bydgoszczy.

Smaczny i zdrowy catering bezglutenowy – Bydgoszcz

Produkty bezglutenowe wcale nie muszą być pozbawione smaku. Catering bezglutenowy oferowany przez Kapitan Cook w Bydgoszczy gwarantuje zróżnicowane i niezwykle smaczne posiłki, które zadowolą każde podniebienie. Posiłki bezglutenowe z powodzeniem mogą dorównać swoim smakiem normalnym daniom. Wiele produktów posiada bowiem swoją bezglutenową alternatywę. Do tworzenia dań dla naszych Klientów wykorzystujemy na przykład ryż, kukurydzę lub też zamienniki nabiału w postaci tofu czy mleka roślinnego. Odpowiednio zbilansowane posiłki dostarczają wszystkich, niezbędnych elementów. Są także doskonałym źródłem wapnia, który odgrywa ważną rolę jako budulec kości i zębów. Dzięki regulacji procesu metabolizmu łatwiej również utrzymać odpowiednią wagę. Zdrowe, regularne posiłki mają w tej kwestii istotne znaczenie. Taki sposób odżywiania sprawia również, że zmniejsza się ochota na spożywanie słodyczy czy podjadanie pomiędzy posiłkami. Organizm oczyszcza się, tym samym poprawiając funkcjonowanie układu pokarmowego. W zależności od indywidualnych preferencji naszych Klientów posiadamy różnorodne warianty kaloryczności posiłków. Skorzystać można z diety zawierającej 1000, 1300, 1500, 1700 oraz 2000 kcal. Wszystkie posiłki są smaczne i sycące. Zawsze dostarczane są pod wskazany adres pod same drzwi.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 2
Danie 5
Danie 4
Danie 3
Danie 6
Danie 1
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940