Catering sportowy Bydgoszcz - Kapitan Cook

Catering sportowy Bydgoszcz

Catering sportowy Bydgoszcz

Co powinna jeść osoba uprawiająca sport? Czy powinna trzymać specjalną dietę? Nawet jeśli uprawiasz sport tylko rekreacyjnie, Twój organizm ma większe zapotrzebowanie na pewne składniki odżywcze oraz na podwyższoną kaloryczność niż osoba prowadząca siedzący tryb życia. Dlatego też warto zadbać o dietę przygotowaną specjalnie z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Taka właśnie znalazła się również w ofercie naszego cateringu. Proponujemy catering sportowy wszystkim, którzy chcą zadbać o prawidłowe odżywianie, idące w parze ze zdrowym stylem życia. Nasz catering oferujemy również mieszkańcom Bydgoszczy.

Od czego zależy zapotrzebowanie energetyczne osób uprawiających sport?

Zapotrzebowanie energetyczne ustalane jest na podstawie rodzaju, intensywności i czasu trwania wysiłku fizycznego. Możesz przecież ćwiczyć rekreacyjnie lub regularnie, planować schudnąć lub zrobić tak zwaną rzeźbę. Średnio zakłada się, że liczba dostarczanych kalorii powinna być równa wartości energii, jaka jest potrzebna osobie o umiarkowanej aktywności fizycznej. Catering sportowy Kapitana Cook jest dostosowany do tych czynników i zapewnia optymalny poziom energii, dostarczany w codziennych posiłkach. Dania przygotowywane dla Ciebie przez Kapitana Cook wyróżniają się odpowiednią kalorycznością, są zachęcające, atrakcyjne wizualnie, bardzo świeże, smaczne i zdrowe.

BMR i CPM

Sprawdzą się tutaj przede wszystkim produkty węglowodanowe jako BMR to zapotrzebowanie kaloryczne, a CPM to całkowita przemiana materii, uwzględniająca aktywność fizyczną. I tak dla przykładu, jeśli planujesz zwiększyć masę mięśniową, to należy dostarczać w ciągu dnia od 500 do 1000 kcal więcej od podstawowego zapotrzebowania na energię. Te, które są źródłem glukozy istotnych dla tkanek i mięśni. Zaleca się jedzenie co najmniej pięciu regularnych, mniejszych posiłków dziennie, aby nie obciążać zbytnio układu trawiennego. W ramach naszego cateringu sportowego dajemy Ci możliwość wyboru posiłków o następującej kaloryczności: 2500, 3000, 3500, 4000, 4500 kcal.

Co jeść, gdy regularnie uprawia się sport?

Aby uprawianie sportu dawało pozytywne rezultaty, należy spożywać odpowiednio więcej kalorii. Inaczej nastąpi spowolnienie metabolizmu, a organizm nie będzie optymalnie odżywiony. Należy zatem spożywać produkty bogate w białko (mleko i przetwory mleczne, chude mięsa, wędliny, ryby), warzywa i owoce. I my zawieramy je w naszym cateringu, a świeżo przygotowywane posiłki dostarczamy prosto pod wskazany adres.

Catering dla sportowców – Bydgoszcz

Dieta dla sportowców wymaga odpowiedniego zbilansowania makro- oraz mikroelementów w diecie, ponieważ musi dostarczyć odpowiednio dużą ilość kalorii ze zdrowych produktów. Z tego względu w naszej ofercie znaleźć można 4 warianty kaloryczne, mianowicie: 3000, 3500, 4000 i 4500 kcal, przygotowane z zachowaniem staranności oraz dokładności w doborze wszystkich składników. Proponowany catering sportowy Bydgoszcz zapewni każdej osobie prowadzącej aktywny tryb życia lub regularnie ćwiczącej właściwie dobrany skład makroelementów, który opiera się na węglowodanach złożonych, charakteryzujących się niskim indeksem glikemicznym. Dodatkowo w diecie dla sportowca nie zabraknie produktów białkowych będących niezbędnym składnikiem energetycznym i budulcowym tkankę mięśniową. Przekonaj się, że dobrze dobrana ilość zdrowych tłuszczów, białka w postaci niskotłuszczowego mięsa i dobrych węglowodanów w Twojej diecie będzie wspierać efekty ćwiczeń, także poprzez regenerację organizmu po wysiłku. Bazujemy na sprawdzonych połączeniach kulinarnych, które powinny przypaść Ci do gustu!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 5
Danie 3
Danie 2
Danie 7
Danie 6
Danie 4
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940