Catering biurowy Bydgoszcz - Kapitan Cook

Catering biurowy Bydgoszcz

Catering biurowy Bydgoszcz

Wiele osób spędza w pracy niemal całe dnie. Po powrocie do domu planujemy więc zwykle sytą kolację. Nic bardziej błędnego, szczególnie jeśli w ciągu dnia zjedliśmy tylko skromne śniadanie. Dlatego polecamy jedną z naszych diet, którą jest dieta biurowa. Zakłada ona spożywanie w pracy od dwóch do trzech posiłków dziennie. Rozumiemy, że nie każdy ma czas i możliwość przygotowania w domu posiłków, które zje sobie później w pracy. Nie każdy zakład pracy dysponuje też mikrofalówką do podgrzewania przyrządzonego wcześniej obiadu. Dlatego warto zdecydować się na naszą ofertę cateringu biurowego dla mieszkańców Bydgoszczy i zamówić do pracy jedzenie. Znajdą w nim Państwo między innymi kanapki czy sałatki, a także świeże soki, owoce i koktajle.

Co znajduje się w cateringu biurowym?

Dostarczamy posiłki do biur w postaci kanapek oraz sałatek i obiadów wprost do Państwa pracy każdego dnia. Proponujemy przy tym zdrowe, lekkostrawne posiłki wysokiej jakości jako świetną alternatywę dla fast foodów i innych szybkich dań, zamawianych z dowozem do pracy. Nie muszą się Państwo również martwić o świeżość i oryginalność naszych produktów – gwarantujemy je! Oferujemy zróżnicowany i zawsze świeży catering. Dzięki nam będą Państwo pełni zapału do pracy przez cały dzień, a także w pełni usatysfakcjonowani. Osoby, które zdecydują się na catering biurowy Kapitana Cook znajdą w nim m.in. takie dania, jak krem z zielonych warzyw, schab w sosie porowym, czy też gyros drobiowy z żółtym ryżem.

Co daje nasz catering biurowy?

Catering biurowy mogą Państwo zamówić do pracy czy firmy, starannie zapakowany oraz codziennie świeży. To świetna propozycja, aby nie martwić się o posiłki w pracy oraz własne zdrowie, przebywając „cały dzień” poza domem. To ponadto zbilansowana dieta, składająca się z pięciu smacznych, różnorodnych i sycących posiłków. Znajdą w niej Państwo tłuszcze, węglowodany oraz białko zgodnie z dziennym zapotrzebowaniem na ich spożycie. Jedyne, co pozostanie w Państwa zakresie, to spożycie odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia, a wcześniej złożenie zamówienia za pośrednictwem naszej strony.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 1
Danie 3
Danie 6
Danie 4
Danie 5
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940