Catering biurowy Kraków - Kapitan Cook

Catering biurowy Kraków

Catering biurowy Kraków

Kraków to miasto biznesu, w którym nie mogło zabraknąć bogatej oferty cateringu biurowego dla najbardziej zapracowanych klientów, chcących zadbać o zdrowie, sylwetkę oraz regularne spożywanie posiłków. Dla osiągnięcia wyznaczonych celów plan żywieniowy powinien obejmować cały dzień, także czas spędzany w pracy. W związku z tym Kapitan Cook przygotował najwyższej jakości catering biurowy, dowożony do firm na terenie całego Krakowa i okolic. Dzięki temu pracownicy tego miasta zyskują na co dzień możliwość spożywania idealnie zbilansowanych, pełnowartościowych posiłków podczas wykonywania konkretnych obowiązków w pracy.

Catering biurowy w Krakowie to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób, które pragną się zdrowo odżywiać, lecz nie mają zupełnie czasu na przygotowywanie potraw do pracy na każdy dzień. W osiąganiu celów liczy się regularność, dlatego jedzenie dużych dań po długich godzinach w firmie mija się z celem i źle wpływa na funkcjonowanie organizmu. Na ratunek przychodzi nasz catering biurowy, który dowozimy pod każdy wskazany adres na terenie Krakowa.

Zdrowe posiłki w pracy

Catering biurowy, oferowany m.in. klientom z Krakowa został stworzony z myślą o osobach, którym zależy na dbałości o zdrowie i prawidłowe żywienie przez cały dzień. Bardzo często dużym problemem w prowadzeniu zdrowego stylu życia są długie godziny spędzane w pracy oraz brak czasu na przygotowywanie posiłków. Długie przerwy pomiędzy posiłkami bardzo źle wpływają na ludzki organizm, dlatego catering biurowy to świetnie rozwiązanie. Polega on na dostarczaniu konkretnej liczby posiłków świeżych, zbilansowanych oraz zapewniających odpowiednią ilość składników odżywczych i kalorii. Zazwyczaj jest to drugie śniadanie, obiad oraz lunch, skomponowane za pomocą naturalnych i zróżnicowanych produktów. Potrawy są dokładnie zbilansowane, co pozwala na regularne jedzenie w ciągu dnia bez wyrzutów sumienia oraz martwienia się o kalorie. Zamów swoją dietę pudełkową i ciesz się pysznymi i dopasowanymi do Twoich oczekiwań posiłkami!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 1
Danie 4
Danie 7
Danie 2
Danie 6
Danie 3
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940