Catering keto Kraków - Kapitan Cook

Catering keto Kraków

Catering keto Kraków

Szybkie efekty szczególnie w spalaniu tkanki tłuszczowej są jak najbardziej pożądane przez wiele osób w walce o wymarzoną sylwetkę, dlatego coraz częściej sięgamy po bardziej restrykcyjne i wymagające diety. Jedną z nich jest żywienie ketogeniczne, które bazuje głównie na tłuszczach roślinnych i zwierzęcych. W celu zapewniania organizmowi źródła energii dietę wzbogaca się o białka, lecz całkowicie ogranicza się węglowodany, które mogą wynosić tylko i wyłącznie 40g dziennie.

W ofercie naszego profesjonalnego cateringu dietetycznego wprowadziliśmy catering keto, dowożony do klientów na terenie całego Krakowa i okolic. Polecamy to rozwiązanie wszystkim tym, którym zależy na osiągnięciu szybkich efektów w redukcji wagi oraz spalaniu tkanki tłuszczowej. Catering keto to jednak rozwiązanie na długi czas, dlatego zalecamy jego stosowanie przez wszystkie dni w tygodniu. Wystarczy jedynie zamówić naszą dietę pudełkową, sprecyzować czas oraz datę pierwszej realizacji, a my zajmiemy się resztą! Pod wskazany adres w Krakowie dostarczymy catering keto z odpowiednio dobranymi, zróżnicowanymi potrawami, gwarantując najwyższą jakość usług.

Dominacja tłuszczów, eliminacja węglowodanów – skuteczne odchudzanie

Bardzo wiele osób decydując się na restrykcyjny catering keto dziwi jego działanie i skuteczność. Jak tłuszcz może spalać tłuszcz? Głównym atutem diety ketogenicznej jest ograniczenie węglowodanów, co zamieniając je na tłuszcze powoduje przekształcanie się tkanki tłuszczowej w energię. Dzięki temu osiąga się bardzo szybkie efekty redukcji wagi ciała, co zadowala mnóstwo klientów. Na samym początku można odczuwać głód oraz osłabienie, lecz w miarę upływu czasu organizm przyzwyczaja się do nowej diety, co w rezultacie skutkuje m.in. redukcją wagi ciała. Jeśli zależy Ci na zdrowej diecie będącej częścią Twojego planu odchudzania, zamów dietę pudełkową z cateringu Kapitana Cook!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 6
Danie 7
Danie 1
Danie 3
Danie 2
Danie 4
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940