Catering sportowy Katowice - Kapitan Cook

Catering sportowy Katowice

Catering sportowy Katowice

Od dłuższego czasu w naszym kraju aktualna jest moda na uprawianie sportu oraz uczęszczanie na siłownię. Kluby fitness stają się coraz bardziej popularne, a my stajemy się bardziej świadomi tego, że aby dobrze wyglądać i się czuć, musimy podejmować aktywność fizyczną. Jednak sport musi iść w parze z odpowiednio dobraną, zbilansowaną dietą. Wiele osób korzysta z pomocy dietetyków oraz trenerów personalnych, jednak często zapomina o odpowiednim, regularnym i zbilansowanym odżywianiu. Dieta jest niezbędna, jeżeli myślimy o systematycznych treningach i zależy nam na osiągnięciu satysfakcjonujących efektów każdego treningu. Warto dodać, że odpowiednia dieta dotyczy nie tylko tych osób, które ćwiczą, bo chcą schudnąć, ale i tych, które regularnie trenują i startują np. w zawodach. Takie osoby potrzebują zbilansowanych posiłków z odpowiednią ilością kalorii, aby organizm miał wystarczająco energii na podejmowanie wysiłku, jak i po nim mógł się odpowiednio zregenerować.

Charakterystyka cateringu sportowego

Osoby systematycznie trenujące muszą wprowadzić do swojego codziennego menu dietę bogatą w niezbędne składniki odżywcze i produkty z dużą zawartością białka, tłuszczy oraz węglowodanów Catering sportowy, który oferujemy m.in. osobom zamieszkującym Katowice, to niesamowita wygoda, oszczędność czasu oraz pieniędzy. Kapitan Cook dostarczy osobie, która złoży zamówienie pudełka z jedzeniem, które obejmują kilka posiłków na cały dzień.

Nasza dieta pudełkowa to dieta bogata pyszne smaki, pożywna, świeża i zachęcająca do zjedzenia. Wszystkie posiłki są przygotowywane tego samego dnia i bazują na sprawdzonych produktach od zaufanych dostawców. W Twoim cateringu sportowym uwzględniamy m.in. odpowiednią ilość białka, węglowodanów złożonych i niskotłuszczowe mięso. Możesz wybrać kilka wariantów kalorycznych, a mianowicie 3000, 3500, 4000 i 4500 kalorii.

Catering dla sportowców – Katowice

Dieta dla sportowców pozwala w maksymalny sposób kontrolować podaż, skład, kaloryczność, ilość oraz czas przyjmowania posiłków. Są to bardzo istotne kwestie w momencie, gdy regularnie ćwiczysz lub przygotowujesz się do ważnych zawodów, nawet amatorskich! W przygotowanej dla Was diecie dbamy o odpowiednią podaż węglowodanów odpowiedzialnych za dostarczenie energii. Ich uzupełnieniem jest niskotłuszczowe i pełnowartościowe białko, zdrowe tłuszcze oraz bardzo ważne w czasie intensywnego wysiłku składniki mineralne i witaminy. Przygotowany w ten sposób catering sportowy wspiera naszych klientów z Katowic w dążeniu do racjonalnego i odpowiednio zbilansowanego odżywiania. Właściwie dobrana ilość makro- oraz mikroelementów pozwoli w pełni zrealizować cele sportowe, a także właściwie zregenerować się po treningu. Nasza dieta opiera się między innymi na takich produktach, jak: wybrane owoce, chude mięso, sery, pieczywo pełnoziarniste i warzywa. Z nich tworzymy smaczne i zdrowe posiłki, które przykuwają uwagę także wyglądem. Sprawdź sam!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 2
Danie 4
Danie 5
Danie 6
Danie 3
Danie 1
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940