Catering keto Katowice - Kapitan Cook

Catering keto Katowice

Catering keto Katowice

Osoby, decydujące się na ważne zmiany w swoim życiu, których celem jest redukcja wagi ciała i walka o wymarzoną sylwetkę, pragną osiągać jak najszybsze efekty. W związku z tym wprowadza się coraz bardziej innowacyjne rozwiązania żywieniowe, takie jak dieta ketogeniczna. Dla klientów, którym zależy na skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej bądź leczeniu nadciśnienia i cukrzycy, przygotowaliśmy ofertę cateringu keto. Udostępniamy dietę, która opiera się głównie na produktach zawierających zarówno tłuszcze roślinne, jak i zwierzęce. Dzięki temu znacznie szybciej można osiągnąć redukcję wagi oraz budowę masy mięśniowej.

Warto zdać sobie jednak sprawę, że dieta ketogeniczna to rozwiązanie bardzo restrykcyjne i nie dla wszystkich. Catering keto oferujemy na obszarze Katowic, gwarantując dowóz na terenie całego miasta. Do mieszkańców dostarczamy zestawy dań na cały dzień, zgodny z wybraną dietą pudełkową. Catering keto w Katowicach to najlepsze rozwiązanie dla osób, które pragną szybko zgubić zbędne kilogramy oraz ograniczyć jedzenie węglowodanów.

Dieta ketogeniczna z Kapitanem Cook

Dieta ketogeniczna pozwala na osiągnięcie skutecznych efektów, ale wymaga wiele determinacji, wyrzeczeń i przestrzegania restrykcyjnych zasad. Posiłki w naszym cateringu ket, dowożonym na terenie Katowic są tłuste i bazują głównie na różnego rodzaju mięsie, przygotowywanym w sosach z dodatkiem masła, smalcu oraz oleju kokosowego. Dodatkowo dietę urozmaicamy tłustym nabiałem, liczbę węglowodanów ograniczając do minimum. Skutkiem diety keto jest rozkładanie tkanki tłuszczowej, która przekształcana jest w energię. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących w szybki sposób zredukować swoją wagę. Każde jednak odstępstwo powoduje wytrącenie organizmu, co wymaga ponownego procesu adaptacji. Podczas cateringu keto nie należy jednak zapominać o zwiększonym zapotrzebowaniu na wodę. Na początku jej stosowania można odczuwać głód oraz lekkie osłabienie. Organizm potrzebuje chwili przyzwyczajenia i regularnego dostosowania się do przyswajania dużej ilości tłuszczów.

Catering keto Katowice

Dieta niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa zwana jest dietą ketogeniczną. Opiera się na znikomej podaży węglowodanów do organizmu, które najczęściej przyjmowane są pod postacią warzyw. W czasie stosowania diety keto to tłuszcz staje się głównym źródłem energii dla organizmu. Z tego też względu w posiłkach dominują zdrowe tłuszcze, głównie w postaci: orzechów, ryb, mięsa, nasion, awokado, oliwy z oliwek czy oleju lnianego. Posiłki przygotowane w tej diecie są zdrowe i smaczne, jednocześnie znacznie wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej. Dietę ketogeniczną doceniają również osoby borykające się z chorobami tarczycy, ale i mające problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Jesteśmy pewni, że Twoje oczekiwania również spełnimy. My nie eksperymentujemy, a tworzymy dietę, opierając się na zdobytej wiedzy. Gwarantujemy w pełni zbilansowaną dietę, którą dostarczymy w wygodnym opakowaniu! Już dziś zadbaj o siebie i wybierz catering keto w Katowicach!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 3
Danie 5
Danie 7
Danie 2
Danie 6
Danie 4
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940