Catering bezglutenowy Katowice - Kapitan Cook

Catering bezglutenowy Katowice

Catering bezglutenowy Katowice

Catering bezglutenowy w Katowicach to menu przygotowane z uwzględnieniem eliminacji alergenu powodującego dyskomfort pokarmowy i dolegliwości chorobowe przy wielu schorzeniach immunologicznych. Przygotowane przez nas dania opierają się na starannie wyselekcjonowanych, sezonowych warzywach i owocach, mięsie, rybach, nabiale oraz pozostałych składnikach pozbawionych białka roślinnego. Rezygnacja z pszenicy, żyta, jęczmienia, owsa, pszenżyta i orkiszu powinna opierać się na efektywnym zastąpieniu składników odżywczych innymi węglowodanami. Dysponując wiedzą i doświadczeniem, jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do właściwie zbilansowanego jadłospisu, który zachwyca ciekawymi kompozycjami smakowymi oraz pełnowartościowym zastrzykiem niezbędnych wartości odżywczych.

Dania z cateringu bezglutenowego z dowozem w Katowicach

Tylko odpowiednio zbilansowane posiłki i sukcesywnie dostarczane wartości odżywcze są w stanie zadbać o dobre samopoczucie, zdrowie i satysfakcjonującą sylwetkę. Gwarantujemy, że codzienne, syte posiłki z Kapitanem Cookiem nie będą wymagały podjadania. Dieta z cateringiem bezglutenowym w Katowicach pozwoli na utrzymanie wskaźnika wagi bądź umożliwi redukcję tkanki tłuszczowej zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Plan żywienia dostępny w 5 wariantach kalorycznych: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal i 2000 kcal, to gwarancja sukcesu i zadowolenia dla osób o różnym trybie życia. Aktywność fizyczna jest niezbędnym czynnikiem wpływającym na zdrowie oraz samopoczucie, jednakże czas poświęcony na regularne ćwiczenia jest zróżnicowany, dopasowany do wieku i możliwości, dlatego menu powinno uwzględniać rutynę dnia codziennego.

Co zyskujesz z dietą bezglutenową dostarczaną w Katowicach?

Catering bezglutenowy w Katowicach składa się z 5 posiłków dowożonych pod wskazany adres przez dowolną ilość dni roboczych. Bezpłatna dostawa zapewnia komfort i wygodę dla osób pracujących, uczniów i studentów, rodzin z dziećmi, singli, a także seniorów. Bez względu na wiek każdy ma możliwość skorzystania z oferty diety pudełkowej z eliminacją alergenu. Dania wchodzące w skład codziennego menu są serwowane na zimno i na gorąco. Zachowują walory smakowe i odżywcze, zachwycając niebanalnymi połączeniami. Delektując się kompozycjami sezonowych produktów oraz umiejętnie zestawionych składników odżywczych, można oszczędzić czas, ponieważ pudełka są zawsze na czas we wskazanym miejscu.

Catering bezglutenowy dostarczany w Katowicach pozwoli na usunięcie bądź zminimalizowanie nieprzyjemnych dolegliwości wynikających ze spożywania glutenu. Dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odczuć efekt wyeliminowania glutenu z codziennego jadłospisu. Miesięczny pakiet z pewnością pozwoli na uzyskanie satysfakcjonujących wyników. Dieta z dowozem jest niezastąpiona dla osób o nieregularnym trybie pracy, jak też wszystkich tych, dla których przygotowywanie posiłków jest zbyt czasochłonne i angażujące. Menu eliminacyjne przyspieszy metabolizm bez ryzyka głodzenia się oraz efektu jo-jo.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 1
Danie 2
Danie 4
Danie 7
Danie 6
Danie 3
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940