Catering wegetariański Katowice - Kapitan Cook

Catering wegetariański Katowice

Catering wegetariański Katowice

Dieta wegetariańska nieustannie zyskuje na popularności. W tym sposobie żywienia z diety wyeliminowane zostaje mięso i bazuje się przede wszystkim na produktach roślinnych. Nie ulega wątpliwości, że stosowanie takiego sposobu odżywiania przynosi wiele pozytywnych efektów. Najczęściej wymieniane jest obniżenie poziomu cholesterolu we krwi lub też niższe ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych, cukrzycy i chorób układu sercowo-naczyniowego. Wszystkim osobom chcącym zdrowo i smacznie się odżywiać, polecamy skorzystanie z usług firmy Kapitan Cook – catering wegetariański Katowice. Zdrowe, odpowiednio zbilansowane oraz pyszne posiłki trafią bezpośrednio do Państwa miejsca zamieszkania lub pod wskazany adres. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zdrowa i smaczna dieta wegetariańska

W diecie wegetariańskiej spożywana jest mniejsza ilość kalorii oraz tłuszczów zwierzęcych będących źródłem nasyconych kwasów tłuszczowych i cholesterolu. Oparcie sposobu żywienia na produktach pochodzenia naturalnego i unikanie wysokoprzetworzonej żywności niesie za sobą wiele korzyści dla ludzkiego organizmu. Dieta wegetariańska charakteryzuje się zdecydowanie mniejszą ilością tłuszczów trans, cukrów prostych oraz soli. Obecność warzyw, a także owoców jest podstawą do zapewnienia odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Dieta wegetariańska koniecznie musi być odpowiednio zbilansowana.

Niewłaściwy dobór składników przyczynia się bowiem do powstawania potencjalnych niedoborów pokarmowych. Chodzi między innymi o niedobór witaminy B12, witaminy D, żelaza, kwasów tłuszczowych omega-3, cynku, wapnia lub białka. Z tego powodu trzeba pamiętać o spożywaniu roślin strączkowych, orzechów włoskich, oleju lnianego, pestek dyni, amarantusa, jaj oraz nabiału. Korzystając z oferty cateringu wegetariańskiego Katowicach, zyskujecie Państwo pewność, że w posiłkach znajdą się wszystkie elementy, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dodadzą energii na każdy dzień oraz będą stanowiły podstawę doskonałego samopoczucia.

Catering dietetyczny dla każdego

Kapitan Cook oferuje catering wegetariański dla klientów z Katowic w różnorodnych wariantach związanych z odpowiednią kalorycznością. Każdy może w sposób indywidualny dopasować produkt, który najbardziej będzie mu odpowiadał. Z cateringu skorzystać mogą zarówno osoby aktywne, które pragną utrzymać swoją sylwetkę, jak również mające problemy z nadprogramowymi kilogramami. Nasza dieta jest doskonałym wyborem, który pozwoli zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze. Z pewnością przełoży się to również na komfort całego życia. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług Kapitan Cook. Nasze posiłki są smaczne i trafiają bezpośrednio do Państwa domów. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość spotka się z Państwa uznaniem.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 4
Danie 1
Danie 7
Danie 6
Danie 2
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940