Catering dietetyczny zachodnio-pomorskie - Kapitan Cook

Catering dietetyczny - zachodniopomorskie

Zbilansowane, pełnowartościowe posiłki o doskonałym smaku to propozycje diet, które zapewnia catering dietetyczny w Zachodniopomorskiem. Mieszkańcy tego województwa mogą otrzymać między innymi dania z dostawą pod wskazany adres, a więc do:

Zdecydowaną korzyścią dla zamieszkujących np. Stargard, Szczecin, Police czy Goleniów jest opcja przygotowania indywidualnego jadłospisu. Takie menu może uwzględniać na przykład: dzienne zapotrzebowanie kaloryczne na energię, wyeliminowanie niektórych składników powodujących alergię bądź ulubione kategorie zdrowych potraw. Kolejną zaletą są rozbudowane karty dań w każdej z diet, które stale poszerzają się o nowe pozycje. Catering w województwie zachodniopomorskim wykorzystuje wyłącznie ekologiczne sztućce i opakowania. Powstają one z materiałów biodegradowalnych, które są przyjazne dla środowiska naturalnego oraz wystarczająco wytrzymałe. Proces składania zamówienia online jest w pełni intuicyjny, a także bezpieczny pod względem płatności.

Catering wielu diet dla mieszkańców zachodniopomorskiego

Propozycje naszych posiłków są zawsze kolorowe i elegancko podane. Catering dietetyczny w Zachodniopomorskiem to zatem znakomity wybór dla każdego. Mamy świadomość, że zachętą do spróbowania jest sam wygląd dania. Stąd każde zamówienie przygotowujemy z należytą starannością zarówno w kuchni, jak i w momencie kierowania do dostawy. Nie ma więc obaw, że zawartość opakowania ulegnie rozszczelnieniu albo innemu uszkodzeniu. Dodatkowo wszystkie potrawy trafiają do odbiorców świeże i gotowe do zjedzenia (chyba że wymagają podgrzania np. w mikrofali). Zainteresowani mają do wyboru liczne wersje diet, takich jak:

Atutem zamówień jest także opcja nagłej zmiany lokalizacji dowozu. Na specjalne życzenie klienta kurier dostarczy posiłek w nowe miejsce, z korektą dla wcześniejszej dostawy. Z cateringu mogą korzystać też mieszkańcy mniejszych miejscowości, czyli: Pyrzyc, Gryfina, Choszczna i Wałczu.

Gdzie dowozimy

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 1
Danie 4
Danie 5
Danie 6
Danie 7
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940