Catering keto Szczecin - Kapitan Cook

Catering keto Szczecin

Catering keto Szczecin

Catering dietetyczny jest bardzo wygodną propozycją spożywania posiłków, która cieszy się coraz większą popularnością. W naszej ofercie znaleźć można wiele interesujących diet, złożonych ze zbilansowanych, zdrowych, a przede wszystkim bardzo smacznych posiłków. Jedną z propozycji jest dieta ketogeniczna. Catering keto oferowany przez Kapitan Cook w Szczecinie to doskonały sposób na zmniejszenie ilości węglowodanów w swojej diecie. Niesie to za sobą wiele korzyści dla organizmu. Świetnie sprawdza się przy walce ze zbędnymi kilogramami. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z propozycją. Nasi Klienci skorzystać mogą z różnych wariantów kalorycznych. Dzięki temu posiłki są odpowiednio dostosowane do indywidualnych wymagań.

Dieta ketogeniczna – dlaczego warto?

Założeniem diety ketogenicznej jest zwiększenie ilości spożywanych tłuszczy na rzecz obniżenia w diecie węglowodanów. W przypadku ich niewielkiego spożycia organizm rozpoczyna poszukiwanie źródeł alternatywnych, które w diecie ketogenicznej stanowią właśnie tłuszcze. W efekcie mamy do czynienia ze zjawiskiem ketozy, czyli rozpadu tłuszczów. Przy zachowaniu wystarczająco niskiej ilości węglowodanów dochodzi do sytuacji, w której zahamowane zostaje uczucie głodu. Catering keto, który zamówić można w Kapitan Cook w Szczecinie, pozwala w znaczący sposób poprawić swoje codzienne samopoczucie. Wykorzystanie diety ma również wpływ na spadek masy ciała. Prezentowana forma odżywiania jest także korzystna przy wspomaganiu walki z insulinoodpornością.

Starannie dobrane produkty w diecie keto

Catering keto proponowany przez nas dla Klientów ze Szczecina to odpowiednia proporcja tłuszczów, węglowodanów i białek. Dodatkowo posiłki każdorazowo przygotowywane są ze świeżych produktów i zawierają odpowiednią ilość składników odżywczych oraz witamin. Pomimo stosunkowo wysokiej zawartości tłuszczu produkty przetwarzane są w jak najmniejszym stopniu. W diecie keto należy stawiać przede wszystkim na tłuszcze nasycone i jednonienasycone. Warto sięgać między innymi po olej kokosowy, awokado lub orzechy. W przypadku tłuszczy wielonienasyconych korzystne są głównie te, pochodzenia zwierzęcego. Bardzo dobrym źródłem mogą być tłuste ryby. Węglowodany powinny natomiast głównie pochodzić z owoców i warzyw. Catering keto oferowany w Szczecinie daje możliwość stworzenia niezwykle urozmaiconych, smacznych posiłków, które każdemu przypadną do gustu.

Oferta Kapitan Cook Catering Dietetyczny

Dla wszystkich Klientów ze Szczecina zainteresowanych cateringiem keto polecamy smaczne i zdrowe posiłki na cały dzień. Starannie zapakowane, dostarczane są pod same drzwi, dzięki czemu każdy może zaoszczędzić sporo czasu na gotowaniu i sprzątaniu. Jadłospis bogaty jest w różnego rodzaju sery, śmietany, orzechy, nasiona oraz jajka. Podstawą posiłków są również świeże warzywa. Z diety korzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni o różnorodnym zapotrzebowaniu kalorycznym. W swojej ofercie posiadamy zestawy zawierające 1500, 2000, 2500 oraz 3000 kcal.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 3
Danie 1
Danie 2
Danie 4
Danie 7
Danie 6
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940