Catering biurowy Szczecin - Kapitan Cook

Catering biurowy Szczecin

Catering biurowy Szczecin

Praca i obowiązki z nią związane zajmują nam większą część dnia. Dlatego też warto zadbać o zbilansowane posiłki, wybierając catering biurowy Kapitan Cook przygotowany m.in. dla mieszkańców Szczecina. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić sporo czasu związanego z zakupami oraz przygotowywaniem posiłków, ale i dopasować ilość spożywanych kalorii do potrzeb organizmu. Zaletą diety biurowej jest również fakt, że dostarcza ona od dwóch do trzech posiłków dziennie. Dzięki temu organizm otrzymuje pełnowartościowe dania w odpowiednich odstępach czasu. W skład cateringu biurowego wchodzą przepyszne śniadania oraz przekąski, które składają się między innymi z: kanapek, soków, owoców, koktajli czy sałatki.

Dlaczego warto wybrać catering biurowy od Kapitana Cook?

Wybierając catering biurowy Kapitan Cook, który oferujemy m.in. mieszkańcom Szczecina, otrzymujecie Państwo przepyszne, lekkostrawne oraz zdrowe posiłki, które chętnie spożyje każdy nasz odbiorca. Gwarantujemy najwyższą jakość posiłków, które są zawsze codziennie przygotowane i starannie zapakowane. Dbamy o jakość na każdym etapie! Należy podkreślić również, że zamówione przez Państwa posiłki za pośrednictwem naszej strony są zawsze dobrze zbilansowane. Dzięki temu mamy pewność dostarczenia organizmowi odpowiedniej ilości makroelementów i mikroelementów. Uzupełnieniem proponowanej diety biurowej jest oczywiście spożycie właściwej ilości wody, która doskonale nawadnia oraz pozwala utrzymać homeostazę w organizmie.

Posiłki, jakie znajdziecie Państwo w proponowanym cateringu biurowym, są nie tylko przepyszne, ale i sycące. Dodatkowo w Kapitan Cook dbamy o różnorodność, która jest niezwykle istotna w kwestii jedzenia. Nasza dieta zadba o Państwa dobre samopoczucie, dzięki czemu zyskacie promienny wygląd, oraz pomoże utrzymać prawidłową wagę.

Bogaty jadłospis w cateringu biurowym

Posiłki przygotowywane w Kapitanie Cook mają wiele zalet, a wśród nich należy wymienić przede wszystkim różnorodność. Gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby Państwa kubki smakowe były codziennie zaskakiwane. Oryginalność oraz świeżość dań to cechy, które już wiele razy zostały docenione przez naszych klientów. Jednocześnie zadbacie Państwo o swoje ciało, jak i umysł, wybierając odpowiednio zbilansowane posiłki. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę diet oraz posiłków. Catering biurowy Kapitan Cook obejmuje między innymi: sałatki, kanapki, koktajle czy dania obiadowe. W przypadku cateringu biurowego możecie Państwo otrzymać następujące dania: gyros drobiowy z żółtym ryżem czy schab w sosie porowym. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi na naszej stronie.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 6
Danie 4
Danie 1
Danie 2
Danie 3
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940