Catering sportowy Szczecin - Kapitan Cook

Catering sportowy Szczecin

Catering sportowy Szczecin

Osoby uprawiające sport zarówno profesjonalnie, jak i rekreacyjnie powinny szczególnie zadbać o swoją dietę. Warto podkreślić, że organizm osób trenujących wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na kaloryczność posiłków, a co za tym idzie – składników odżywczych (zwłaszcza mikroelementów oraz makroelementów). Z tego też względu w ofercie firmy cateringowej Kapitan Cook znajdziecie Państwo idealnie skomponowaną dietę, spełniającą założenia zdrowego odżywiania. Jednocześnie proponujemy Państwu wybór cateringu sportowego, z którego mogą skorzystać mieszkańcy Szczecina. To z pewnością trafny wybór, gdyż pozwala zaoszczędzić sporo czasu i cieszyć się pełnowartościowymi, zróżnicowanymi posiłkami każdego dnia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Catering sportowy Szczecin – na co zwrócić uwagę?

Wybór diety zależny jest od wielu czynników, wśród nich bierze się pod uwagę następujące aspekty: tryb życia oraz rodzaj uprawianego sportu. Dodatkowo przy wyborze diety, jaką oferuje catering sportowy mieszkańcom Szczecina, należy uwzględnić cel. Założenia treningowe bywają różne, na przykład: zwiększenie masy mięśniowej, utrata wagi czy wyrzeźbienie sylwetki. Znając te szczegóły, możliwe jest idealne dopasowanie diety do potrzeb każdego klienta, dzięki czemu zapewniona zostanie odpowiednia ilość kalorii, niezbędna do uzyskania energii na cały dzień. Niewątpliwą zaletą przygotowywanych posiłków przez nasz zespół jest również fakt, że każde danie zachwyca wyglądem oraz smakiem. To bardzo istotna kwestia, gdyż takie jedzenie jeszcze bardziej zachęca do dbania o siebie oraz własną sylwetkę.

Warianty cateringu sportowego – Szczecin

Catering sportowy przygotowany przez Kapitan Cook dla mieszkańców Szczecina zawiera w swojej ofercie cztery warianty kaloryczne, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednio dopasowaną dietę do swoich potrzeb. Oferujemy następujące warianty kaloryczne: 3000, 3500, 4000 i 4500 kcal, które zawsze uwzględniają odpowiednią ilość mikro- i makroelementów. Tak powstaje dobrze zbilansowana dieta, która zawsze składa się ze świeżych, pełnowartościowych składników. Nasi specjaliści dbają o każdy element posiłku, a także właściwe ich skomponowanie.

Wybierając dietę dla sportowców, zyskujecie Państwo pewność, że w naszych daniach nie zabraknie białka. Jak wiadomo, jest to najistotniejszy budulec tkanki mięśniowej. Uzupełnieniem diety są też zdrowe tłuszcze i węglowodany złożone. Charakteryzują się niskim indeksem glikemicznym, dlatego energia jest uwalniana do organizmu przez długi czas. Jesteśmy przekonani, że dobrze skomponowana dieta przybliży Państwa do osiągnięcia celu, jakim jest z pewnością zadbana sylwetka oraz jędrne, zdrowe ciało.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 4
Danie 3
Danie 5
Danie 2
Danie 6
Danie 1
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940