Catering Dietetyczny Sopot | Dieta Pudełkowa Sopot | Kapitan Cook

Catering dietetyczny w Sopocie

Kapitan Cook to profesjonalny catering dietetyczny na terenie Sopotu na dowóz. Istnieje również możliwość dostarczenia posiłków w okolicach miasta. Opracowane przez nas plany żywieniowe to starannie przemyślane diety, w skład których wchodzą posiłki przygotowywane z naturalnych produktów, bogate w niezbędne witaminy, mikro- i makroelementy. Każda dieta pudełkowa w Sopocie prezentowana w naszej ofercie dobierana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę preferencje klienta, a także jego warunki fizyczne oraz styl życia.

Fit catering – Sopot

Oferta naszego taniego cateringu z dostawą na terenie Sopotu jest skierowana nie tylko do osób, które chcą zdrowo się odżywiać czy zrzucić zbędne kilogramy. Mogą z niej skorzystać również sportowcy, osoby prowadzące aktywny tryb życia oraz chcące uporać się z różnymi schorzeniami i nietolerancjami pokarmowymi. mDobierając odpowiednio zbilansowany catering i dietę w Sopocie, bierzemy pod uwagę czas i rodzaj pracy, upodobania smakowe, a także cele, które chce osiągnąć poszczególny klient. Optymalnie dopasowane posiłki pozwalają na osiągnięcie lepszych wyników metabolizmu i pracy całego organizmu. Przekłada się to na wzrost wytrzymałości, ale również sprawne funkcjonowanie czy poprawę codziennego samopoczucia. Poznaj nasze autorskie plany żywieniowe! Działając jako dobry i tani catering dietetyczny z dowozem w Sopocie, możemy zaproponować Ci kilka programów żywieniowych. Poniżej omówimy je pokrótce, abyś wiedział, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Catering standard na terenie Sopotu

To standardowa dieta z dostawą do domu obejmująca kilka posiłków na cały dzień, idealna dla osób chcących zdrowo się odżywiać i zredukować masę ciała. Proponowane przez nas zestawy cateringu pudełkowego w Sopocie stanowią idealną propozycję dla tych, którzy w trwały sposób chcą zmienić nawyki żywieniowe poprzez spożywanie pełnowartościowych posiłków. Właściwy dobór kaloryczności pozwoli zgubić zbędne kilogramy, zaś trwała zmiana dotychczasowych, nieodpowiednich nawyków uniemożliwi pojawienie się tzw. efektu jojo.

Fit catering z dostawą w Sopocie: wege + ryby

To plan żywieniowy opracowany z myślą o wszystkich, którzy chcą zrezygnować ze spożywania mięsa, a w rezultacie zminimalizować ryzyko rozwoju miażdżycy, udaru i innych chorób. Catering na terenie Sopotu tego rodzaju opiera się w większości na dostarczaniu i bilansowaniu odpowiedniej ilości białka niezbędnego dla osób będących na diecie wegetariańskiej. Podstawą do tego są właściwie przyrządzone ryby, które pozwalają na optymalną kompilację zdrowego białka, a także na poszerzanie horyzontów kulinarnych.

Catering i specjalistyczna dieta bez glutenu i laktozy w Sopocie

To program dedykowany głównie osobom cierpiącym z powodu nietolerancji pokarmowych i reakcji alergicznych wywoływanych przez gluten oraz laktozę. Odpowiednio dobrane składniki pozwalają na dostarczanie różnorodnych potraw o optymalnej wartości odżywczej. Klienci nie muszą martwić się, czy odpowiednio się odżywiają. Oferowany przez nas catering dietetyczny w Sopocie jest smaczny i wydajny, zapewniając maksymalną ochronę alergikom.

Fit catering w Sopocie – sport to zdrowie

To dieta z dowozem przeznaczona dla osób intensywnie trenujących oraz prowadzących aktywny tryb życia, bazująca na takich składnikach, jak węglowodany złożone i niskotłuszczowe mięso. Cała strategia żywieniowa uwzględnia komfort trawienny, a co najważniejsze psychiczny – nasza dieta pudełkowa na terenie Poznania dostosowana jest bowiem do preferencji klienta.

Catering Paleo z dowozem w Sopocie

To plan żywieniowy będący powrotem do korzeni, a dokładnie do epoki paleolitu, zakładający, że współczesny człowiek nie jest przystosowany do spożycia nabiału, zbóż czy warzyw strączkowych. Jest bardziej restrykcyjną wersją diety Samuraja, ale łagodniejszą wersją diety ketogenicznej. Sprawdzi się zwłaszcza jako zamiennik choćby podczas kontuzji lub dłuższej przerwy od treningów. Wtedy aktywność fizyczna znacznie spada i śmiało możemy ograniczyć liczbę spożywanych węglowodanów.

Fit catering i detoks sokowy na terenie Sopotu

To kuracja bazująca na świeżo wyciskanych sokach, koktajlach oraz zupach, świetna dla osób chcących złagodzić skutki nieprawidłowego odżywiania. Detoks tego rodzaju pozwala na maksymalne oczyszczenie organizmu, które niekiedy jest niezbędne, aby powrócić do jego naturalnego funkcjonowania. Dieta detoks sokowy z dostawą w Sopocie to propozycja dla osób, które przez pewien czas źle się odżywiały, a teraz chcą poprawić jakość swojej diety i samopoczucie.

Catering + dostawa na terenie Sopotu

Czy wiesz, że blisko 70% schorzeń i dolegliwości związanych jest z naszymi życiowymi wyborami? Jedynie 30% to geny, dlaczego więc nie spróbować i nie zawalczyć o własne zdrowie? Jeśli chcesz zmienić dotychczasowy styl odżywiania, przejść na dietę wegetariańską lub odbyć detoks sokowy – wybierz najlepszy catering pudełkowy w Sopocie! Po wybraniu diety, Twoje zamówienie dostarczymy do Twojego domu pod drzwi z samego rana, dzięki czemu przez cały dzień będziesz mógł rozkoszować się pysznymi posiłkami dopasowanymi do Twojego stanu zdrowia, trybu życia oraz zapotrzebowania kalorycznego. W naszej ofercie cateringu z dostawą na terenie Sopotu znajdziesz różnorodne diety, które pozwolą na indywidualne dopasowanie względem preferencji, a nawet przekonań. Oferujemy jadłospisy przeznaczone dla wegetarian, a także diety z nietolerancją laktozy i glutenu. Dbamy również o ofertę diet do zadań specjalnych, przeznaczonych dla osób uprawiających różnorodne sporty. Każda z ofert dopasowana jest indywidualnie do potrzeb, możliwości, a nawet czasu naszych klientów. Zmień swoje nawyki żywieniowe już teraz! Wybierz wygodę, mobilność i elastyczność, a przede wszystkim postaw na swoje zdrowie. Dbaj o sylwetkę, przekonaj się, że to wcale nie takie trudne, korzystając z oferty Kapitan Cook!

Gdzie dowozimy

Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940