Catering dietetyczny pomorskie - Kapitan Cook

Catering dietetyczny - woj. pomorskie

Oferta pysznych, dietetycznych posiłków z dostawą pod wskazany adres jest kierowana do wszystkich, którzy chcą zdrowo się odżywiać. Nie trzeba rezygnować przy tym z doskonałego smaku, zyskując oszczędność czasu poprzez brak samodzielnego przygotowywania. Odbiorcami przedstawionej propozycji są więc osoby:

Catering dietetyczny w Pomorskiem, bo o nim mowa, daje szansę na złożenie większego zamówienia dla grupy osób. W ten sposób można zaskoczyć gości niebanalnym, ekologicznym menu tworzonym wyłącznie z najlepszych składników. Do tego doświadczeni kucharze wyróżniają się znajomością łączenia smaków i aromatów w przemyślane dania. Z usługi mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Trójmiasta, lecz także: Władysławowa, Wejherowa, Pucka, Rumii czy Redy. Wszystkie posiłki są uzupełnione o ekologiczne sztućce oraz biodegradowalne opakowania.

Catering dietetyczny dla mieszkańców pomorskiego

Różnorodność dostępnych form serwowanych potraw dotyczy na przykład opracowania indywidualnego planu czy jadłospisu. Catering dietetyczny dla klientów z województwa pomorskiego to możliwość zamówienia opcji jednodniowej, ale i regularnej w formie tygodniowej czy miesięcznej. Osoby zmagające się z konkretnymi dolegliwościami układu pokarmowego otrzymują własne projekty menu. Uwzględniają one tylko wybrane składniki przy zachowaniu maksymalnego smaku konkretnych posiłków. Wsparciem służą również dietetycy, którzy opracowują dany schemat w oparciu o konsultację z klientem. Chodzi o zachowanie ulubionych pozycji, a także ich podanie w zdrowszej wersji. Elastyczność cateringu odnosi się też do licznych wariantów diet, takich jak:

Mieszkańcy województwa pomorskiego mogą wziąć udział w dedykowanym programie lojalnościowym, który oznacza szereg korzyści cenowych. Zebrane punkty są wymieniane na kwoty do wydania przy kolejnych wizytach w naszym sklepie online.

Gdzie dowozimy

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 7
Danie 6
Danie 3
Danie 2
Danie 1
Danie 4
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940