Catering bezglutenowy Poznań - Kapitan Cook

Catering bezglutenowy Poznań

Catering bezglutenowy Poznań

Na nienaganne zdrowie i dobre samopoczucie działa wiele czynników, ale z pewnością jednym z decydujących jest właściwie zbilansowana dieta. Odpowiednia kaloryczność (dopasowana do trybu życia) oraz niezbędne wartości odżywcze wpływają na sylwetkę i cerę. Przede wszystkim dostarczają witamin oraz minerałów, bez których organizm odczuwa stopniowe osłabienie, co może doprowadzić do poważnych komplikacji. Oprócz standardowego menu z uwzględnieniem zapotrzebowania kalorii proponujemy w Poznaniu catering bezglutenowy dopasowany do potrzeb osób wrażliwych na obecność alergenów, a także tych, które chcą ograniczyć spożywanie glutenu dla lepszego samopoczucia.

Wariant cateringu bezglutenowego dla każdego

Catering bezglutenowy w Poznaniu jest szczególnie polecany dla osób ze schorzeniami autoimmunologicznymi. Wrażliwość na gluten może prowadzić do pogorszenia stanu zdrowia i istotnie wpłynąć na samopoczucie. W menu znajdują się dania bogate w niezbędne wartości odżywcze z możliwością wyboru diety w 5 wariantach kalorycznych: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal, 2000 kcal. Dopasowany do indywidualnych potrzeb jadłospis z pewnością pozytywnie wpłynie na zdrowie, a przygotowane posiłki umożliwią osiągnięcie zamierzonego efektu – od zrzucenia zbędnych kilogramów, po utrzymanie sylwetki w dobrej kondycji bez konieczności głodzenia się.

Korzyści z cateringu bezglutenowego w Poznaniu

Dieta z cateringiem bezglutenowym w Poznaniu umożliwi zminimalizowanie dolegliwości, które zazwyczaj można zaobserwować po spożyciu nawet niewielkiej ilości pokarmów z zawartością pszenicy, jęczmienia i żyta oraz dodatków, takich jak: słód jęczmienny czy błonnik pszenny. Dieta eliminacyjna nie wyklucza różnorodności i bogactwa w składniki odżywcze. Wręcz przeciwnie – jadłospis pozbawiony alergenu, jakim jest gluten, zawiera wysokiej jakości substytuty, między innymi ryż, kukurydzę, grykę. Dania skomponowane przez zespół profesjonalistów są wystarczająco sycące, a regularność spożywania każdego z nich pomoże w efektywnym metabolizmie, jednocześnie zapobiegając efektowi jo-jo.

Wybór cateringu bezglutenowego w Poznaniu gwarantuje dostęp do bogatej w składniki odżywcze diety bez konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków. Wygoda i komfort to z pewnością czynniki, które istotnie wpływają na chęć skorzystania z oferty diety pudełkowej. Szczególnie na początku wdrażania zmian warto skorzystać nie tylko z porady dietetyka, który zadba o dopasowanie odpowiednio zbilansowanej diety pozbawionej glutenu, ale również o budowanie nawyków żywieniowych oraz regularne spożywanie posiłków. Przygotowane dania wyeliminują chęć stosowania niezdrowych zamienników i podjadania między posiłkami.

Zbilansowana dieta bezglutenowa w Poznaniu

W diecie eliminacyjnej istotne jest zadbanie o balans między rezygnacją z alergenu, a zastąpieniem składnika innym, o podobnych wartościach odżywczych. Dieta bezglutenowa, którą oferujemy w Poznaniu, gwarantuje dostęp do niezbędnej ilości błonnika, magnezu, witamin z grupy B i wielu innych składników zawartych w warzywach, orzechach czy nasionach, dzięki którym organizm będzie miał z czego czerpać siłę do działania. Profesjonalnie przygotowane menu zapobiega niedoborom, a kreatywnie skomponowane smaki z pewnością staną się inspiracją do samodzielnego przygotowywania posiłków dla najbliższych.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 3
Danie 7
Danie 4
Danie 2
Danie 6
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940