Catering wegetariański Poznań - Kapitan Cook

Catering wegetariański Poznań

Catering wegetariański Poznań

Dieta wegetariańska może stanowić rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych, a także chronić przed chorobami przewlekłymi. Najważniejszym elementem tego typu sposobu odżywiania jest fakt, aby dieta była zarówno sycąca, jak i dostarczała niezbędnych składników odżywczych. Warto w tej kwestii zaufać specjalistom z branży dietetycznej. Kapitan Cook oferuje Państwu catering wegetariański Poznaniu, który zapewni nie tylko smaczne posiłki na każdy dzień, ale także zadba o zdrowie oraz doskonałe samopoczucie. Warto spróbować samemu i przekonać się, jakie korzyści może przynieść stosowanie diety wegetariańskiej.

Właściwości diety wegetariańskiej

Stosowanie diety wegetariańskiej wiąże się ze spożywaniem większej ilości węglowodanów złożonych. W rezultacie organizm otrzymuje także większą ilość błonnika pokarmowego niż ma to miejsce w trakcie korzystania z tradycyjnej diety. Błonnik zmniejsza ryzyko powstawania przewlekłych zaparć, a także występowania raka jelita grubego i hemoroidów. Zaletą takiego sposobu odżywiania jest stosunkowo niska kaloryczność posiłków, przy zachowaniu dużej gęstości odżywczej. To znakomita informacja dla wszystkich osób aktywnych fizycznie i dbających o swoją linię. Przejście na dietę wegetariańską może być również dobrym posunięciem dla tych, którzy mają obecnie problemy ze zgubieniem nadprogramowych kilogramów. Oferowany przez naszą firmę catering wegetariański Poznaniu to pełnowartościowe posiłki przygotowane z dobrych jakościowo i zdrowych produktów. Nasza dieta pozwoli na obniżenie ryzyka powstania otyłości, cukrzycy lub nowotworów. Dzięki niej organizm uzyska niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i minerały. Wegetarianizm jest świetnym sposobem na zdrowy tryb życia. W celu większego urozmaicenia spożywanych pokarmów i dostarczania organizmowi wszystkiego, co najlepsze, wprowadziliśmy dla Państwa dietę wegetariańską wzbogaconą o ryby.

Zdrowe jedzenie receptą na dobre samopoczucie

Catering wegetariański dedykowany jest klientom z Poznania, którzy szukają wygodnego sposobu na zróżnicowaną, zdrową i bardzo smaczną dietę, jednocześnie oszczędzając swój wolny czas na przygotowanie posiłków. Korzystając z naszych usług, otrzymacie Państwo gotowe produkty bezpośrednio do swojego miejsca zamieszkania lub pod wskazany adres. Zdajemy sobie sprawę, iż w kwestii żywieniowej nasi klienci mają odmienne preferencje i oczekiwania. Z tego powodu oferujemy możliwość dokonania zamówienia w pięciu wariantach kalorycznych. W zależności od poziomu aktywności fizycznej lub stawianych przed sobą celów istnieje możliwość indywidualnego dopasowania do siebie najlepszego rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. To, co jemy, jest niezwykle istotne w codziennym funkcjonowaniu naszego organizmu. Warto więc korzystać z produktów, które sprawią, że będziemy czuć się lepiej. Takie posiłki przygotowujemy dla Państwa każdego dnia.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 3
Danie 6
Danie 4
Danie 5
Danie 2
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940