Catering biurowy Poznań - Kapitan Cook

Catering biurowy na terenie Poznania

Catering biurowy Poznań

Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, ma zatem różne wymagania dotyczące zapotrzebowania na różnorodne składniki odżywcze. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyliśmy szeroką ofertę diet. Jedną z nich jest catering biurowy w Poznaniu. Przeznaczona jest dla osób, które pomimo zabieganego trybu życia i ograniczonego czasu chcą dbać o swoją sylwetkę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W pierwszej kolejności określimy zapotrzebowanie kaloryczne oraz odpowiednie składniki, aby następnie stworzyć idealny catering dla Ciebie.

Catering biurowy z dowozem na terenie Poznania

Oferujemy trzy najważniejsze, w pełni zróżnicowane posiłki każdego dnia dostarczające niezbędnych składników w optymalnych proporcjach. Dzięki temu programowi przyswoisz również zdrowe nawyki żywieniowe, polepszysz swoje samopoczucie i zdrowie. Dieta nie jest monotonna, a wręcz przeciwnie – bogata w niezbędne składniki odżywcze umożliwiające wydajną pracę umysłową. W diecie biurowej w Poznaniu dbamy o to, aby proponowane składniki stymulowały pracę mózgu, dlatego wybieramy ryby oraz orzechy. W diecie nie brakuje również witamin z grupy B odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie układu nerwowego czy lecytyny, żelaza, cynku i magnezu – aby wzmocnić koncentrację, pamięć, poprawić nastrój oraz dotlenić mózg.

Catering biurowy dla osób chcących dbać o swoje samopoczucie

Pamiętaj, że w czasie pracy zużywasz duże ilości energii, które powinny być dostarczane w odpowiedni sposób. W tym przypadku paliwem dla Twojego mózgu jest właśnie pokarm. Odpowiednio dobrany i regularnie dostarczany może spowodować, że znacznie wzrośnie Twoja produktywność, a także wytrzymałość. Nie bez znaczenia jest również poprawa samopoczucia, która z pewnością przełoży się na wyniki w pracy. Dieta biurowa na terenie Poznania posiada również możliwość elastycznego dopasowania się do godzin, jak również miejsca Twojej pracy. Wygodnie i sprawnie dostarczymy najważniejsze posiłki tam, gdzie tego potrzebujesz.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 2
Danie 5
Danie 1
Danie 7
Danie 6
Danie 4
Danie 3
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940