Catering dietetyczny wielkopolskie - Kapitan Cook

Catering dietetyczny - woj. wielkopolskie

Mieszkańcy Poznania i mniej lub bardziej odległych miejscowości mają do dyspozycji opcję dostawy gotowych dań tworzonych na bazie konkretnych planów dietetycznych. Taka propozycja jest ciekawą ofertą dla zapracowanych oraz dbających o zdrowie bądź figurę. Sam proces składania zamówienia jest intuicyjny, a płatności są możliwe przelewem internetowym lub kartą kredytową. Catering dietetyczny w województwie wielkopolskim to usługa, z której mogą korzystać również mieszkańcy:

Wszystkie posiłki są przygotowywane wyłącznie z naturalnych produktów, które pochodzą z ekologicznych upraw i hodowli. Przykładowo warzywa, a także owoce są kupowane jedynie w sprawdzonych miejscach. Do tego przyrządzanie potraw eliminuje przetwórstwo mogące wpływać na pogorszenie smaku dania oraz jego wartości odżywczych. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą korzystać z dedykowanej aplikacji do zamawiania zestawów z naszego cateringu.

Catering dietetyczny dla mieszkańców wielkopolskiego

Praktyczne pakowanie próżniowe zapobiega przyspieszonemu zepsuciu posiłku dostarczanego do klienta. Jest on również chroniony przed przypadkowym rozszczelnieniem opakowania. Catering dietetyczny w województwie wielkopolskim jest przeznaczony dla osób, które są zwolennikami zdrowego żywienia bądź chcą zrzucić zbędne kilogramy. Oba typy oczekiwań zaspokoi określona dieta, czyli wersja:

Kucharze dbają o różnorodność pozycji serwowanych w danych zestawach. Dodatkowo starają się zaskakiwać smakoszy nieznanymi połączeniami kolorów i aromatów. Wszystko to wpływa na jakość oferty prezentowanego cateringu. Klienci z Wielkopolski mogą zdecydować się również na nietypowy podarunek dla bliskiej osoby w formie vouchera prezentowego na zakupy. Podejmujemy się również organizacji menu imprez okolicznościowych w związku ze: świętami, rocznicami, targami, konferencjami oraz spotkaniami firmowymi w Poznaniu i okolicach.

Gdzie dowozimy

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 4
Danie 3
Danie 5
Danie 2
Danie 6
Danie 1
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940